Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallottál már olyanról, hogy...

Hallottál már olyanról, hogy valakinek bizonyítottan a túlzott energiaital fogyasztás miatt romlott meg az egészségi állapota?

Figyelt kérdés

júl. 16. 21:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, cukorbeteg lett
Igen, szív és érrendszeri betegsége lett
Igen, egyéb betegsége lett
Nem, de nincsenek a környezetemben olyanok, akik sokat innának
Nem
14 szavazat
 1/7 Zsolti7611 válasza:
76%

Szia!


IGEN VAN ILYEN! Sajnos már találkoztam kb. 2 hónapja a szem klinikán ilyen emberrel. Cukorbetegsége és más betegségei lettek. Napi 2 L kóla és 4-6 energiaital okozta a problémát

Zsolt

júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Egyik ismerősömet 25 évesen leszázalékolták, súlyos szívelégtelensége lett.
júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Energiaital ivás után fél órával aurás migrénem lett. Nagyon beszrtam, hogy megvakultam 😂

Aztán pár hónap múlva megpróbáltam megint inni egy dobozzal, megint aurás migrénem lett.

Azóta egy dobozzal sem ittam.

júl. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
NEM! De napi 3 Liter CUKOR MENTES kolát iszom. És a vércukrom is rendben van! Annak ellenére hogy nálam megállapították a 2-es típusú diabéteszt. És igen napi 2 doboz cukor mentes energia italt is meg iszok. És a vércukrom még igy is renben.
júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor Te egy evolúciós és orvostörténeti csoda vagy! ;) :D
júl. 26. 13:51
 6/7 A kérdező kommentje:
ja hogy cukormentes! ok
júl. 26. 13:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy értsd! Az energiatallal a cukor + koffein kombóval van a gond, de külön külön is problémás lehet. Napi 4-5 problémát okozhat hosszú távon, még akkor is ha cukormentes.
júl. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!