Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdodo leukemia?

Kezdodo leukemia?

Figyelt kérdés

Ilyen veralafutas jelenik meg neha a labaimon...de nem figyelek fel ra hogy beutottem volna...csak odanezek es ott is van.... [link]

Mostanaban estenkent a fejem is faj..


aug. 12. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Ezt egy vérvétellel lehet tisztázni. Egyébként már sok fajtája jól karbantartható, nem rövidíti meg számottevően az életet.

Nem szedsz véletlenul valami aszpirinfélét?

aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Esetleg szedsz véralvadásgátlót? Ne gondolj rosszra egyből. Valószínű ártalmatlan dolog, gyenge az ér pl.De mindenképp keress fel orvost a magad megnyugtatássa miatt.
aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hőségben 4 napig folyamatosan fájt a fejem, pedig nem szokott. Nem válaszoltál, hogy szedsz-e valamilyen vérhígitót, mert nekem attól szokott ilyen lenni, ha egy picit beütöm valamibe.
aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit.
aug. 13. 03:31
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Orvos minél hamarabb
aug. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hasamon volt ilyen folt, 4 sorban egymás mellett. Fogalmam sincs mitől (én szedek aszpirint), de nemrég voltam vérvételen, ezért én nem aggódok ilyesmin. Valami becsíphette pl. torna, vagy munka közben, és észre sem vettem, mert nem arra figyeltem. Ilyesmi nálad is előfordulhat, de menj orvoshoz, és ezentúl évente csináltass egy labort. Sok aggodalomtól kímélheted meg magad.
aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy vérvételt megér.
aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!