Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a Katecholamin vérvétel eredményét a Scippa (10mg) antidepresszánd?

Figyelt kérdés

Vizsgálat amire megyek holnap: Katecholamin (adrenalin, noradrenalin, dopamin) vérből. Sajnos eddig próbáltam egészségügyben választ találni a kérdésemre, de nem jártam sikerrel sem állami sem magán úton. Endokrinológus addig nem tud előtte fogadni, de anno kérték, hogy legyen meg ez a vizsgálat és még egyéb. Mivel elég költséges most sikerült időpontot szereznem,persze magán úton. Azonban a vizsgálatnál, annyit írtak, hogy hagyjon fel addig a gyógyszereivel, azonban nekem nem szabad még leállnom az antidepresszánssal :/ Tudom, hogy nem a legjobb fórum, de hátha van aki tudka erre a választ, vagy legalább van némi információja a vizsgálattal kapcsolatban. (Egyébként random kiugró vérnyomásom van és pulzusugrás, amire eddig annyi választ kaptam, hogy szorongás, de szeretnék végigmenni a vizsgálatokon, akkor is ha máshogy nem megy csak saját zsebből, mert ez így nem élet 25 évesen ) Előre is köszönöm bárkinek a jószándékú segítségéet :)

25/F



aug. 1. 19:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!