Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség tünete lehet...

Milyen betegség tünete lehet a véres köpet és a köhögés?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársunk egy ideje sokat köhög és az egyik srác látta, hogy a mosdóban véreset köpött, elég nagy mennyiséget. Fiatal, 24 éves, sportos srác. Állítólag volt orvosnál, de az azt mondta, nincs megfázva és nem írt neki fel semmit, de beutalót sem máshova.

Lehet, hogy fertőző betegsége van? Izmos alkat, de látszik rajta, hogy fogyott 8-10 kilót az elmúlt időszakban.



júl. 29. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A háziorvoshoz vissza kellene menni minden tünettel és kérni a kivizsgálást. Ha nem csinál semmit, akkor betegjogi képviselőt és másik háziorvost kell keresni.
júl. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sürgin az akut eseteket vizsgálják. Akkor veszik fel osztályra, ha annyira nagy gond van. Szerintem a véres köhögés erősen indokolja. Én fixen megpróbálkoznék vele. Nem kell tudni ott semmit a nővéreknek,mi vplt a háziorvossal,csak azt,ami a probléma. Véreset köhög, sokat fogyott. Remélhetőleg komolyan veszik és rtg is lesz, labor az biztosan. Ha elkúldik,akkor betegjogi képviselővel kell védekezni.
júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8+9.: nem én kezdtem az elmebeteg módjára történő ítélkezést és degradálást. Idézem: "Háziorvosa az ismerősödnek viszont egy csapnivaló senkiházi." - De ugye mások szemében a szálkát mindig könnyebb észrevenni, mint magunkéban a gerendát. Létezik egy olyan férfi mentalitás, hogy neki semmi baja, hagyják békén, csak akkor megy orvoshoz, ha már a halálán van... és ha elmegy, még az orvossal is bunkó, hogy ne is tudják kikérdezni. Na az ilyennel mit tudsz kezdeni?
aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: Én csak a 9-es voltam. Én ahhoz szoktam hozzá, mert már a gyermekorvosom is olyan volt, hogy minden egyes vizitnél voltak általános vizsgálatok, évente küldött laborra a háziorvos, ha csak megfázással mentem is. Az állatorvosnak meg aztán nem mond semmit a betege, mégis meg tudja vizsgálni. Léteznek kommunikációs tréningek, ha másképp nem megy. Az okosabbnak kéne lépni, nem a melóstól várni, hogy latinul diktálja, merre fáj a feje. (amivel csak n
aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!