Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szokott ilyen lenni hasonlo...

Szokott ilyen lenni hasonlo esetben? sok ilyet olvastam, csak valaki tapasztaltal hatha van

Figyelt kérdés
nos 3 honapja lett hörghurutom, a váladék sárgás zöldes ami bakteriális fertozesre utal. még mindíg kohecselek meg köszörülöm a torkom. valaki van itt aki hasonloban volt? jol jonne a tanacs. plusz rtg volt meg 2x orvos stb

jún. 19. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy honapig tartott, de az a gusztustalan szarazsag erzes a mellkasban, meg kohogesi inger nagyon sokaig megvolt. Szinte imadkoztam, hogy elmuljon, mert vegul sikerult is egy nagy mutet, amit nem lett volna jo halasztani.

Ismerosi korben is tobbek pontosan ilyen elmulni nem akaro makacs kohogesre panaszkodtak. Ez is virus, csak nem influenza, kimondottan mostanaban. Es nyilvanos helyen sose volt ennyi szinte oklendezve, szarazon kohogo ember.

Nalam esku, hogy a vegen mar pszichesen tartott meg tovabb, az izmok osszehuzodasa a horgokben, mert rohadtul idegesitett.

jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!