Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux okoz el nem múló...

Reflux okoz el nem múló köhögést és torokköszörülést? (hónapok óta, plusz hörghurutom is volt) ez miatt fokozódik?

Figyelt kérdés

júl. 22. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
A reflux felmaródást okozz a torokban ami aztán begyullad stb. Ha kezeletlenül marad akkor komolyabb bajt is okozhat! Nekem is egy ideje hurutos a torkom és főleg reggelente be is vagyok rekedve! franc tudja hogy miket engednek a levegőbe amivel az embereket mérgezik?! Mostanában egyre több ember panaszkodik hasonló tünetek miatt
júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szoval okoz ilyen elhuzodo kohogest? mert s tuneteim minden nap jelentkeznek
júl. 22. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Köhögést gondolom a torokgyulladás miatti irritáció okoz! De én nem vagyok orvos úgyhogy lehet nem ártana megnézetned egy orvossal! 2 hétnél tovább tartó köhögést érdemes kivizsgáltatni!
júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mar voltam rontgenen is ott allapitottak meg a horghurutot, plusz ez a refluxos dolog is jott, allandoan jon fel a sav vagy az ennivalo
júl. 22. 22:32
 5/12 A kérdező kommentje:
plusz este egyatalan nem kohogok, csak nappal
júl. 22. 22:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak időnként jön elő, de akkor van hogy egész éjjel ég a torkom a gyomorsavtól! Amúgy gyerekkorom óta szinte mindig hurutos a torkom és gyakran vagyok berekedve! próbáltam már savlekötőt de nekem nem segített
júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, okoz!!!

Gyógyszer kell rá, ha refluxod van.

júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
valoszinuleg sulyosbitotta a horghurutot? de este miert nem kohogok? csak nappal
júl. 22. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy miért csak nappal jelentkezik köhögés! De sajnos aki refluxban szenved annak rengeteg dologról le kell mondania! pl. kv,tea,szénsavas italok stb. Úgy tudom hogy a Reflux szívritmuszavart is okozhat ha nincs kezelve!
júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom, szensavas dolgokat kb 1,5 honapja nem iszom
júl. 22. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!