Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Levetiracetam (Levil) milyen...

Levetiracetam (Levil) milyen mellékhatást okozott nálatok?

Figyelt kérdés

21 éve vagyok epilepsziás, hétfőn kezdek el új gyógyszerként (lamolep mellé) 2*500 levilt.

Rettegek a mellékhatásoktól, ezért érdekel minden tapasztalat, hátha kevésbé ér váratlanul bármi is. 38 éves vagyok, 3 gyermek édesanyja, talán miattunk is félek ennyire. Köszönöm szépen.



júl. 3. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Édesanyám napi két 1000mg tablettát szed a levetiracetamból ,kb egy éve folyamatosan, nála nem igazolt az epilepszia viszont sajnos két alkalommal rettenetesen alacsony szintre esett a nátrium értéke és epilepszia szerű rohamot okozott nála, ezért szedi neurológus felügyelete mellett, mellékhatást szerencsére nem tapasztaltunk nála.
júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál, örülök, hogy nem tapasztalatok mellékhatást!🙏

Ma kezdődött a 3. hét, egyelőre semmi extrém dolgot nem vettem észre. Vajon már kiütkozött volna?

Talán kis étvágytalanságot tapasztalok, de más nincs. Remélem, így is marad!

júl. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!