Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek a migrén...

Van itt olyan akinek a migrén vagy krónikus fejfájás megkeseríti a mindennapjait? Gondolok arra hogy le kell miatta mondani programokat, nem tudja 100%-osan odatenni magát a munkában, párkapcsolatban stb?

Figyelt kérdés

jún. 23. 17:40
 1/2 anonim válasza:

Szia. Én is krónikus fájdalomban szenvedek már 2 éve. Borzasztóan lerontja az életminőségemet és dolgozni sem tudok.

Szerintem Te a fejfájással keress fel egy neurológus,hátha sikerül egy hatásos gyógyszert felírnia.

aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén fáj állandóan, illetve tompa vagyok. Sem olvasni, sem rejtvényt fejteni, kirakózni, legózni sem tudok. Szintén nem tudok szinte semmit csinálni, de nekem még más problémák is vannak, amik kikészítenek teljesen.
aug. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!