Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögés, mi lehet? heveny...

Köhögés, mi lehet? heveny hörghurut

Figyelt kérdés
3 hónapja köhögö, köszörülöm a torkom mert érzem a váladékot, voltam rtg-n stb ahol azt írták a lapra, hogy heveny hörghurut. az antibiotikum nem igazán segített, aludni tudok mivel csak nappal köhécselek. plusz nagyon sokszor érzem, hogy jön fel a sav a gyomromból, a dohányzást kb 2 hónapja tettem le. valakinél volt már hasonló vagy ilyesmi

jún. 11. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
reflux?
jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább reflux. Hörghurut esetén nem a torkodnál érzed a köszörülést váladékot, hanem az alsó légutak próbálnak megszabadulni a felgyülemlett váladéktól.
jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a dohányzás abbahagyása közrejátszhat?
jún. 11. 20:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyiban igen, hogy a dohányzásról leszokás stresszt jelent, ami viszont fokozza a gyomorsavtermelést.
jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De ezért nehogy visszaszokj! Millió jó hatása van, és ha amiatt köhögsz, el fog múlni!
jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szopogass valami cukormentes cukorkát, az segít!
jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
normális, hogy eddig elhúzódik?
jún. 12. 08:08
 8/11 anonim ***** válasza:
A sav kisebb-nagyobb mértékben kimarja a nyálkahártyát és addig amíg feljön a sav, irritálja, addig köhögni fogsz. Savcsökkentőt kéne szedned.
jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"az antibiotikum nem igazán segített"

Beszedted mindet, amit felírtak?

És utána visszamentél a dokihoz és mondtad neki, hogy nagyon sokszor úgy érzed, hogy jön fel a sav a gyomrodból?

jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen beszedtem, nem nem mondtam az orvosnak, mivel nem adtam neki annyi figyelmet, most vettem észre a mindennapokban.
jún. 12. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!