Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennyi ideig tartott már...

Ennyi ideig tartott már valakinek?

Figyelt kérdés

3 honapja kohogok, 2x orvosnal utana mellkas rontgen, heveny hörghurut lett irva a lapra, antibiotikum nem igazan hatott.

mas bajom nincsen csak a kohecseles



jún. 3. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Reflux is okozhatja.
jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kevés. Dohányzás, megterhelő életmód, sport?

Vérvétel volt? Azon valami? Pulmonológiára kell kérni beutalót.

jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2/2 kb 1,5 hónapja raktam le a cigit
jún. 3. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Fül orr gegesz ?
jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemrég még dohányoztál, most pedig nulla, akkor valószínűleg most ürül belőled a rengeteg kátrány. Pláne, ha fokozatosan raktad le a cigit. Ha fájdalmassá válik, akkor menj el a gégészetre, tüdőszűrésre.

Egyébként gratulálok a leszokáshoz!

jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyrol a kettore raktam le szerencsere, koszonom a gratulaciod!
jún. 3. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyről a kettőre akkor meg is van a baj forrása. Ürül ki a lerakódott cuccos. Kitartást, jó sok folyadékot fogyassz, illetve igyekezz minél több zöldséget és gyümölcsöt enni. Ha majd kezd apadni, akkor kezdj el sportolni rendszeresen. De csak szép fokozatosan!
jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék gratulálni az elhatározásodhoz és ahhoz is külön, hogy sikerült is leraknod! Büszke lehetsz magadra!!! Bárcsak minden dohányos gyorsan belátná, hogy mennyire duplán mérgező a függősége, hiszen a dohányzás legnagyobb problémája még csak nem is az a sok minden szörnyűség, amit a dohányzás okozhat, hanem az, hogy a dohányzó körül lévő embereket is megbetegíti, a levegőt szennyezi, ami viszont társadalmi felelőtlenség, nem is értem, hogy miért legális.


Jelenleg a harmadik emeleten lakom, és ha valaki az ablakom alatt dohányzik a földszinten, akkor cigiszagú az egész lakásom, ha nyitva van az ablak. Legyen minden dohányos inkább csak alkoholista vagy csokifüggő, azzal legalább csak saját magát teszi tönkre, nem másokat.


Igen, dohányzó anya mellett nőttem fel, amit apám mindig is utált, szerintem ezért is váltak el végül. És de, kiskamasz koromban én is elszívtam egy-két-három szálat, hogy senki ne mondhassa, hogy úgy utálom a dohányzást, hogy sosem próbáltam: próbáltam, és nem szerettem meg, hiszen tudtam, hogy káros, és kétlem, hogy van olyan, aki az első szálat, szálakat élvezi, akkor meg miért erőlteti magára? Mert a haverok is? Mert ettől leszel menő?


Bárcsak mindenki belátná, hogy ideje csődbe mennie az összes dohánygyárnak!


Gratulálok, hogy neked sikerült letenned! És tényleg kezdj sport után nézni, mert leszokás után jön a nem apadó éhség... Egyél, de egészségesen és mértékletesen, és ahogy más is írta előttem, ha már nem köhögsz, kezdd is el a most kinézett sportot, amit rendszeresen űzz!

jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!