Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt már ilyen? többi lent

Kinek volt már ilyen? többi lent

Figyelt kérdés
3 hónapja köhögök, eleinte cigiztem is vele tovább mivel dohányos voltam, de leraktam több mint 1 hónapja, az után voltam rtg-n ahol heveny hörghurutot írtak rá a kezelolapra, 2x háziorvos, antibiotikum stb. más bajom nincs már csak a köhögés ami kínoz. hol erőtejesebb, de van amikor csak köhécselés. zöldes-sárgás váladék jön fel. este tudok tőle aludni szerencsére. valami tipped/tapasztalatokat tudtok adni pls

máj. 28. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A cigiről való leszokás azzal jár, hogy a tüdő tisztulni kezd a dohányzás okozta trutymótól. Tehát elképzelhető, hogy ezért húzódik el a hörghurutod miatti köhögés, mert most már a tüdő tisztulása miatt köhögsz. Ha megszagolod a köpetet érzed is rajta a dohánybűzt. Ez viszont egészséges folyamat része, nehogy rágyújts!

Amikor én leszokóban voltam, vettem a patikában köptetőt, azzal hamarabb túlestem a köhögős/tisztulós perióduson.

jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hörghurut Ilyen, hónapokig elhúzódik.

Aki cigizik az meg hörghurut nélkül is köhög folyamatosan.

jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2/2

már kb 2 hónapja nem dohányzom, közrejátszhat, hogy ennyire elhúzódik?

jún. 2. 09:15
 4/4 A kérdező kommentje:
*több mint 1 hónapja
jún. 2. 09:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!