Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éhgyomri cukor szintem 6.9-7.1...

Éhgyomri cukor szintem 6.9-7.1 egy pár napja, ez mennyire sok és mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Bár napközben nem szoktam méregetni a cukromat, de délután amikor hazaérek akkor megnézem és ehhez hasonló folyamatosan. 3 hónappal ezelőtt voltam nagy laboron akkor még jó volt, de most sajnos nem. Világ életemben imádtam az édeset lehet ettől emelkedett meg? Vissza lehet még szorítani a jó állapotba a cukorszintet? Ekkora értéknél mi a legrosszabb ami történhet? Vérvételre legközelebb jövőhéten megyek.
jún. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kicsit magas cukorszint. 4 es 6 kozott az idealis. Cukor nelkuli dieta szukseges. Naponta exercise.
jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után állna vissza? Mit lehet cukor nélküli diétának nevezni? Ilyenben még nem volt részem.
jún. 4. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas. Konzultáj egy orvossal a gy.k. népe helyett!
jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze mindenképp fogok.

Egyébként az mitől lehet,hogy én magamon nem veszem észre a magasabb cukorszintet?

jún. 4. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát miből éreznéd? Az nem érződik! Nem lesz tőle kiütésed vagy lázad vagy fejfájásod! Pont azért alattomos betegség.
jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magas. Menj el a háziorvosodhoz, és diétázz. Cukor helyett édesítő, naponta többször egyél, de keveset. Sem megéhezni, sem jóllakni nem szabad. Fehér kenyér helyett barna. De ezt majd részletesen elmondják.
jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyhén magas, de ezt még nem érzed meg főleg, hogy vénás vérből kell megnézni laborban, ott lehet az érték alacsonyabb, az a releváns.
jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Merd ha van időd rendszeresen, és orvos terhelés kellene.
jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!