Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetne kimászni ebből?

Hogyan lehetne kimászni ebből?

Figyelt kérdés

Brutális hipochonder vagyok.

Olyan szinten, hogyha olvasok valamit a neten vagy valahol hallok valamiről bepofázom a gyöpös agyamnak..

Most konkrétan láttam egy limfómás videót ahol egy baromi nagy, szilva méretű csomó lett a lány kulcscsontja fölött egyik napról a másikra és minden reggel azzal kezdek, hogy átnyomkodom a testemben tapintható, 2-3mm-es nyirokcsomókat hogy vajon nőnek-e. Megláttam a tünetek között a viszketést, azóta mindenhol vakarózom.

Tele vagyok a lábamon apró lila foltokkal mert mindenhova ütöm-vágom magam, emlékszem is rájuk meg ha megnyomom fájnak is, de mégis bebeszélem hogy ez a limfómától van.

Fogyni (még!) nem fogyok meg az éjszakai izzadást se sikerült erőszakkal előidéztem de szinte biztosra veszem, hogyha még pár napig ezzel fogok foglalkozni azok is meglesznek..

Segítsetek kérlek mi lehet a megoldás mert már megőrülök.



ápr. 24. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Tedd le a telefont, indíts el egy sorozatot (veletlenül se a Jóban rosszbant, Klinikát vagy a Vészhelyzetet) és kapcsold ki az agyadat, gondolj másra.


Nézd meg a Drága örökösöket, izgulj azon, hogy mi fog történni a következő részben és nem fogsz a betegségeken agyalni. Azt kell bebeszélned magadnak, hogy egészséges vagy. Az ilyen videók amiket írtál nagyrészt kamu videók.

ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem mondogatni magamnak ezeket. Nagymamám belgyógyászként praktizált közel 40 évig, anyósom meg radiológus asszisztens szintén 40 éve már. Mindkettő mondogatja hogy a limfóma annyira ritka, meg hogy ezren járnak heti szinten kb uh-ra ilyen csomókkal és még ami 4-5cm-s az is 90%-ban valami jóindulatú vagy pedig banális oka van a megnagyobbodásnak.

Hiába van ennyi szakmai talasztalatuk és okosabbak mint én, főleg a nagymamám, mégsem nyugtatnak meg. Pedig nekem semmi tünetem amin aggódnom kéne.

ápr. 24. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy hypochondriás vagy, mert egy időben minden nap 3x megkérdezted, hogy leukémiád van-e. Aztán hálisten bannoltak.
ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sose kérdeztem leukémiáról de mindegy..
ápr. 25. 20:32
 5/6 anonim válasza:

Én azt gondolom, hogy lehet nem ez a megfelelő hely ezeknek a dolgoknak a kibontására… inkább vélt mint valós amit tapasztalsz, sőt ezek nem (csak) tünetek hanem telljesen átlagos dolgok, amibe többet látsz mint ami.

Társ van akivel megoszthatnád a problémát?

ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdésed követve… billent azóta valamerre a dolog?
tegnapelőtt 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!