Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik gyógyszer mire való,...

Melyik gyógyszer mire való, és melyik gyógyszer milyen betegségek kezelésre szolgál?

Figyelt kérdés
Metfogamma, Atorvastatin, Milurit, Tramadol, Zopigen, Neo-Ferro-Folgamma, Legalon, Furon, Kaldyum, Trental, Clexane, Cerucal. Ezeket az imént le írt gyógyszereket kelessz szednem. Ugyanis 10 napig kórházban voltam. És ezeket a gyógyszereket írták rá a záró jelentésre, mint további javasolt terápiaként. A Záró jelentést pénteken írták meg, és pénteken engedtek ki a kórházból. De pénteken olyan időpontban engedtek ki a kórházból, hogy csak holnap hétfőn tudok már csak elmenni a házi orvoshoz. Fel íratni a gyógyszereket! Melyik mire való? Nem mondtak semmit a kórházban, csak annyit hogy irsam fel a házi orvosommal!

jan. 14. 17:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem nézed meg a neten? Minden fent van betegtájékoztatóval együtt.
jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
1-es pont azt teszem! Épp ezért kérdeztem! Hogy meg nézem!
jan. 14. 17:59
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
Akkor segítek még egy kicsit: ne itt. Guglizd meg inkább.
jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
16%

hÁÁÁT EZT MIND ÉN BE NEM SZEDNÉM


Ez kb már a gyógyszermérgezés esete.

jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Vesére,májra gyógyszerek,vizelethajtó,fájdalomcsillapító,kálium,vérhigító,vas-folsav.


Valami műtéted is volt,ami miatt kaptál vérhigítót?

Meg mi az alapprobléma?

jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Mivel voltál te bent, hogy több, mint 10 féle gyógyszert kell szedned?
jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Senior Séf ***** válasza:
20%
Az én fiatal koromban még tilos volt 3-nál több több gyógyszer egyidejű alkalmazása, hiszen ennyi kemikália mellett már nem lehet tudni, melyik szimptóma a betegség tünete, és melyik egy másik patikaszer mellékhatása.
jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
5-ösnek! Nem volt műtétem! Azt írták a záró-ra hogy perifériás keringési problémák. A karjaim szó szerint hidegek és zsibbadnak! Alap probléma: 27,9 mmol/l a vércukorszint. 6-osnak! Hát nem jó kedvből voltam bent! Az biztos. Mentő vitt be, mert elájultam! 7-esnek. Semmi sem tilos ma már, ami nem a jó népet fosztja ki! Ennyi gyógyszer, egy nagyobb vagyon lesz ki váltani a patikában!
jan. 14. 18:58
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi mellett már ebédelni sem kell.
jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

cukorbetegségre

koleszterinszint csökkentő

vízhajtó

kábító fájdalomcsillapító (ezt miért?? )

altató (ezt miért?? )

vaspótlás

májvédő

még egy vízhajtó (?)

érszűkületre

vérrögképződés ellen

hámyás ellen


Nem semmi... :(

jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!