Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik azt állítják, hogy a...

Akik azt állítják, hogy a covid oltást népírtás céljából adatták be az embereknek, azok szerint nem lett volna logikusabb Ázsiában és Afrikában erőltetni inkább az oltást, mintsem Európában?

Figyelt kérdés
Mivel Ázsiában és Afrikában a legintenzívebb mértékű a népességnövekedés és ez a 2 földrész teszi ki a Föld népességének, több mint 50%-át?
2023. nov. 29. 18:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
6%
#21 Ne legyél gonosz. Egész jól felépített csapda volt a covid. Én sajnálom, aki beleesett.
2023. dec. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%

22


Oké, viszont azt én nem sajnálom, aki habzó szájjal az oltatlanok halálát kívánja oltottként.

2023. dec. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%

Már bocsánat, de ti vagytok, akik folyamatosan kb várjátok, hogy az oltottak majd meghalnak.

Másrészt: "Ezek szentül hiszik, hogy csak egy vírustól (mi mástól) lehetnek betegek az emberek." - ha ekkora phaszságokat állítotok, ne csodálkozzatok, ha csak a többi hülye vesz titeket komolyan.

2023. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

#24 "de ti vagytok, akik folyamatosan kb várjátok, hogy az oltottak majd meghalnak."


Én nem, mivel tudom mi a szuri, tudom mi a 4.ipari forradalom... És a szép az egészben, hogy még nincs vége a játéknak és ahelyett, hogy együtt próbálnánk tennie ellene, inkább mindenki köpköd a másikra.

2023. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
47%

24


Ok, Mr. Hasbara!

2023. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem népirtás volt a célja, hanem ember kisérlet!


Amúgy beadták ázsiaiaknak azon már nem is biznak benne, meg lehet nézni az átoltottságot!

2023. dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
27,is.
2023. dec. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

20. "Mert a szuritól a hiteles forrást is agyament konteónak fogod gondolni"


Erre mi a tudományos érv?

Kíváncsian hallgatnám.


(Aki privátban anyázni kezd, az csak bizonyítja a konteósok értelmi szintjét, és általában az ilyen kommentek után ez szokott történni)

okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28 Ne haragudj, de hagyjuk már a tudományos szót. Lehet, hogy neked újdonság, de a világ nem tudományra épül, hanem pénzre és hatalomra. Aki arra sem volt képes az elmúlt évek során, hogy lejjebb vegyen az egóból és megnézzen pár hivatalos forrást Origó meg M1 helyett, az nem IQ bajnok, valljuk be. Élből tolja el magától az információt, tájékozódást, a szart meg benyeli, mint a mennyei mannát.

(Az anyázás IQ nuku emberekre vall, IQ nuku ember meg nem tájékozódik hivatalos forrásból, szóval ez itt egy fekete tükör is lehetne akár.)

okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29:

Egyetlen forrásom sem origo vagy M1, mellesleg Magyarországon kívül kb senkinek sem azok a forrásaik.

tegnapelőtt 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!