Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik azt állítják, hogy a...

Akik azt állítják, hogy a covid oltást népírtás céljából adatták be az embereknek, azok szerint nem lett volna logikusabb Ázsiában és Afrikában erőltetni inkább az oltást, mintsem Európában?

Figyelt kérdés
Mivel Ázsiában és Afrikában a legintenzívebb mértékű a népességnövekedés és ez a 2 földrész teszi ki a Föld népességének, több mint 50%-át?
2023. nov. 29. 18:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Jól sikerült népirtás. Néhány év és elérjük a 10 milliárd főt xD
2023. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
4%
Ott inkább kísérleteznek vele.
2023. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
6%
Mindenkinek volt rá bő 3 éve, hogy tisztában legyen a dolgokkal, köztük azzal, hogy mi is az oltás valódi oka.. Nem a népírtás. Ettől függetlenül az sem fog elmaradni. Amit te kérdezel, arra meg nagyon egyszerű a válasz. Európát fogják jobban kivéreztetni. Az ázsiai, afrikai népcsoportok egyszerűbben és gyorsabban lesznek elpusztítva, ők lényegtelenebb, tanulatlanabb emberkék, nem jelentenek problémát, így nem fordítanak rájuk akkora energiát, mint ránk.
2023. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet. Ázsiában és Afrikában is vannak bőven fejlett országok sok tanult és okos emberrel, másrészt brutális mértékű ezen földrészeken a túlnépesedés. A túlnépesedés igenis is súlyos problémát jelent környezeti meg gazdasági viszonylatban is.
2023. nov. 29. 21:20
 5/30 anonim ***** válasza:
4%
Semmi gond, küldök pár linket, hogy tisztább legyen a kép. 😉
2023. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
#5 mitől lesz hitelesebb a te általad küldött link, mint a maintream média? Ha ezt megválaszolod, akkor átállok.
2023. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
5%

#6 Attól, hogy a világ "kicsit" másképp épül fel, mint az ember gondolná és egy új, nagy kerek történetté forrja ki magát a fejedben, ha tájékozódsz. Amit tudok mutatni neked:


- megmutatom és leellenőrizheted te magad is, hogy épül fel a gyógyszeripar, élelmiszeripar, vagy akár a mainstream média.


- megmutatom kik a világ urai és kik az alattuk lévő, beépített emberkék (párat biztos ismersz közülük). Életpályával, elszólásokkal mindennel együtt.


- megmutatom mi a globális terv 2030-ig, vagy akár tovább.


- megmutatom, hogy bizonyos dolgok már élesben mennek.


- megmutatom a határtalan technológiai fejlődést, mesterséges intelligencia, 4.ipari forradalom és egyéb érdekességek.


- megmutatom, hogy a jelenlegi és jövőbeli dolgokról már évekkel korábban tartottak pl. kongresszusokat, konferenciákat, előadásokat.


- megmutatom, hogy mostanra már a magyar és a külföldi média is okádja azokat a dolgokat, ami 2020-ban még tabu volt, vagy alapvetően konteóként lett elkönyvelve sokak fejében.


- megmutatom, hogy a fejesek igazából mindent tálcán odatettek eléd, csak neked eddig nem tűnt fel.


- rugalmas vagyok, arra viszem tovább a beszélgetést, amerre a másik fél érdeklődése vezet.


- ha vagányabb vagy és bírja a gyomrod, akár a világ igazán sötét oldalába is bepillantást nyerhetsz.


- ha szükséges, tovább irányítalak, ahol további információkkal láthatod el magad és felkészülhetsz a következő dolgokra, láthatod mi hol tart jelenleg.


- választ kaphatsz minden felmerülő kérdésedre.


Mint a Mátrixban, a te döntésed, hogy a piros, vagy a kék bogyót választod. Rád van bízva.

2023. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

“ Mint a Mátrixban, a te döntésed, hogy a piros, vagy a kék bogyót választod. Rád van bízva.”

Kevesebb Mátrixot kellett volna nézned sztem. Akkor talán nem gurult volna el tőled sem a piros, sem a kék bogyó.

2023. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
#7 értem, h ezeket tudod mutatni, de én azt kérdeztem, h mitől lesz hitelesebb?
2023. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
#9 Szerintem engedd el...
2023. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!