Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik azt állítják, hogy a...

Akik azt állítják, hogy a covid oltást népírtás céljából adatták be az embereknek, azok szerint nem lett volna logikusabb Ázsiában és Afrikában erőltetni inkább az oltást, mintsem Európában?

Figyelt kérdés
Mivel Ázsiában és Afrikában a legintenzívebb mértékű a népességnövekedés és ez a 2 földrész teszi ki a Föld népességének, több mint 50%-át?
2023. nov. 29. 18:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
70%
#10 de engem érdekel, h mivel tud meggyőzni. Nekem van egy világképem, ami évtizedek alatt kialakult. Nem biztos, h ez az igazság, de én ebben hiszek: a Föld nem lapos, volt holdra szállás, létezik a covid, a kötelező oltások hasznosak, nem létezik a Balaton, stb. Mindig nyitottnak kell lenni, h egyszer talán valaki meg tud győzni az ellenkezőjéről.
2023. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
9%
Attól lesz hitelesebb, hogy erős rálátásod lesz a világ felépülésére, eseményeire, dolgaira. Mit parázol rá amúgy? 🙂 Dobok pár linket, ha érdekel, megnézed, elemzed, lekutatod, aztán csak eltudod dönteni, hogy hülyeség-e, vagy sem. Mentségül nekem is volt egy világképem, aztán 3 éve lett egy másik és nem ok nélkül. Mostanra meg a csapból is ezek a dolgok folynak, globális ráadásul, szóval nem értem, miért olyan ördögtől való dolog tájékozódni...
2023. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted hogy a Mátrix 4. részében már sokaknak zöld Mátrix szeme volt, tehát ők már rákapcsolódtak a rendszerre, mintegy bepalizták őket!
2023. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ebbe nem szeretek belegondolni, bár egyeseknél már érzékelni lehet. Volt már többekközt olyanban részem, hogy Matolcsy előadást mutattam, hogy hogy fog kinézni az új világrend. A legemlékezetesebb beszólás az volt rá, hogy pénzért vállalta el a "szereplést", semmi nem igaz abból, amit mond, mutat, csak a pénz miatt bohóckodik, miért is lenne ez másképp. Hiába mutattam elnöki publikációt, vagy bármi mást, hogy éles a helyzet.. Szóval jahhh, itt tartunk.
2023. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%

A gondolkodásuk az előzménye annak, hogy egy teljesen más valóságba rakták át magukat, nekik ez a dimenzió a "hitvallásuk", lehet hogy teljesen el kéne engedni őket, mert veszett fejsze nyele az átfordításuk. Van egy szép mondás: "Edd meg amit kifőztél!"


Szomorú történet! :'(

2023. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Matolcsy a pénzért, amikor ő maga a PÉNZ!

Ehhez is jó nagy IQ kell!

Na mindegy!

2023. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

#12 “Attól lesz hitelesebb, hogy erős rálátásod lesz a világ felépülésére, eseményeire, dolgaira.”

Azt látom, h épkézláb érvet nem tudsz mondani, amiért érdemes lenne megdönteni az eddigi hitvilágomat. Ezek szerint ma is maradok átlagos tudatú ember.

2023. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
57%

#15 Egyetértek.


#17 Tégy úgy. 🙂 További szép napot.

2023. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
42%
A vaxxereknek az a tény, amit a tv mond nekik. Kár ébresztgetni őket, már halottak.
2023. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
6%
#19 Az a vicces, hogy ezekről a dolgokról már a tv is beszámol. 😄 "Nem lesz semmid, de boldog leszel..." (Mert a szuritól a hiteles forrást is agyament konteónak fogod gondolni.) Íme a 4.ipari forradalom...
2023. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!