Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fitymaszűkület ciki?

Fitymaszűkület ciki?

Figyelt kérdés
Most akarok lefeküdni a barátnőmmel, de fitymaszűkületem van merev állapotban abszolút nem lehet hátra húzni a bőrt. Elég későn fedeztem fel ezt az egészet, azt se tudtam, hogy ez baj. Későn érő voltam szexuális téren, soha nem izgatott az ilyesmi. De most úgy érzem, hogy itt az ideje... Ő már volt elottem mas fiúval is, akinek gondolom normális volt, van mit szégyelnem?

2023. aug. 30. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha ilyen hülyeségeken stresszelsz felsem fog állni xD
2023. aug. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülyeség? Azt kérdeztem, hogy nem ciki e ez az egész, mert azért máshogy néz ki, mint egy "atlagos" pénisz.
2023. aug. 30. 01:51
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem fájt dugás közben és után, akkor nincs probléma.
2023. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
most merev állapotban nem tudod hátrahúzni? Az rossz, ha feszes, és a makkod nem bújik ki
2023. aug. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Cikinek nem ciki, viszont mindenképpen megoldandó probléma szerintem. Én nem tudnám élvezni az együttlétet ha még azzal is foglalkozni kellene közben.
2023. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!