Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan érzést mintha szöges...

Aonime kérdése:

Olyan érzést mintha szöges drótot nyelnél le ?!

Figyelt kérdés
A barátnőm így tudta meg fogalmazni a tünetet, ami érdekes hogy ezzel eggyut azt érzi a hasában mintha ott lenne az étel, azt is mondta mintha ki akarna löködni, ez először egy napig tartott neki aztán elmúlt, most megint elő jött, valaki tudja esetleg mi lehet ez? Ha valami minimális párhuzamot kene kötni az esethez, akkor mindkétszer zsír égetőt szedett be, bár kétlem hogy bármi köze lenne hozzá

2022. márc. 11. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnődet kezelik valamiféle mentális betegséggel?
2022. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó tudom hogy hangzik, én sem hallottam meg ilyet, de nehéz meg fogalmazni neki a tüneteket, de ez a két tünet egyszere jött és egyszer múlt el, és most megint elő jött neki
2022. márc. 11. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg reflux-betegsége?
2022. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem refluxom van,és bár nem így fogalmaznám meg a tüneteket, de végülis ezt az érzest is lehet hozzá hasonlítani. Próbáljon meg bevennj 1-2 szem Rennie-t, az talán segíthet. Ha hosszútávon is fennáll a probléma, érdemes lenne felkeresni a háziorvost.
2022. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!