Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen volt életed legdurvább...

Milyen volt életed legdurvább megfázása?

Figyelt kérdés
Hogy történt

2021. ápr. 7. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
8-as vagyok: valószínűleg légkondis helyiségben, nyár közepén.
2021. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
A számát se tudom, hogy mennyiszer volt súlyos tünetem. Általában évente egyszer fixen voltinfluenza/megfázás. Jellemzően torokfájással és hányással, lázam legritkább esetben van, kicsivel 38 fok feletti. Most koronás vagyok, ha ez tényleg csak ennyi, akkor inkább ezt kérem, mint egy sima megfázást/influenzát.
2021. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

18/f

Tavaly nyáron, jó ötlet volt esőbe fagyizni :D

Estére kicsit kapart a torkom de nem volt vészes, aztán lefeküdtem és hajnalba olyan 3-4 körül felkeltem, hogy nem kapok levegőt nagyon kell köhögni és taknyom/nyálam folyik, szörnyű volt, megállás nélkül tudtam köpni a "nyálkát". Alig tudtam aludni, fáradt voltam, sápadt és étvágyam se volt egy hétig kb. Az első nap hajnalán azt hittem meghalok annyira feszített az egész testem. Reggelre pedig még olyan magas lázam se lett.

2021. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!