Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egyre erősebb korlátozások...

Ha egyre erősebb korlátozások mellett egyre több a covidos tényleg azt hiszik hogy hatásos a védekezés?

Figyelt kérdés

Mellesleg kész vicc 5-8-ig ki lehet menni, így akik 8-10ig mentek volna boltba azok is betömörülnek így még több ember lesz zárt térben.

Persze edzéseket nem lehet tartani, kivéve ha versenyző vagy, no meg meccsek azok mehetnek?

Este nyolctól valami szupervírus terjed? Komolyan azt hiszik hogy a legtöbb fiatal nem fog buliba menni ettől? Aki fél a vírustól meg akkor sem menne ki ha lehetne, nem?


2021. márc. 24. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

'Komolyan azt hiszik hogy a legtöbb fiatal nem fog buliba menni ettől'


Akkor már érted is, hogy miért nem hatásos. :)

2021. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi településünkön házibulikat, családi hepajokat rendeznek, mivel 6-7-8 óra körül sétálok délután, napi szinten hallom. Ezek gondolom reggel ötig tartanak. A cigánysor közel van, ott szerinted mennyire szarják telibe? :D Ugyanúgy megy minden csak "okosba".


"Aki fél a vírustól meg akkor sem menne ki ha lehetne, nem?" Mi tartunk azért tőle, mert elég sok ismerős megszívta, de mint írtam én napi szinten sétálok, többek között. Nem kéne fekete-fehéren felfogni a dolgokat, meg megbélyegezni az embereket.

Most ezzel az erővel engem is oltásellenes vagy Gődény-hívőnek tituálhatnának, mert nem regisztráltam az oltásra és nem hordok maszkot sétához, mivel totál kihaltak az utcák. Pedig nem vagyok az.

2021. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen marhajó döntés volt ez a 7-től zárjanak a boltok sztori... ja nem.


A büdös nagy helyzet azaz hogy 4-től 7-ig kegyetlen tömeg van a boltokban a szivatásig nem volt olyan vészes, de azóta iszonyat, Én pl mindíg 9-után mentem bevásárolni, akkor is kellett sorban állni néha de nem volt gond a 1,5m megtartása, nem is kapta el senki az ismerősök közül (majdnem mindenki ilyentájt járt boltba), most meg állhatok a sorba 6-7 között minimum 30-percet, úgy hogy ha 1,5 m-t tartok egyből a soron ott akarnak elmenni az emberek 10-centire az arcomtól(mivel a sor igen hosszú a polcok közt is megy), eközben meg még 10-centire lihegnek a nyakamba a maszktól 1-órája fuldokló emberek(mert ha aztvesszük mire besétál pl a tecsó parkoló közepétől ebben a szutyokban, úgy fog fújtatni mint valami felingerelt bika a legtöbb ember), tényleg nagyon faca mondhatom, ráadásnak alapvetően undorodom a tömegtől.

Az ismerőseim közül 20-an kapták el feltehetően a csodásan átgondolt intézkedésnek köszönhetően, mindemellett mint hallom tökéletesen elérték hogy a hosszú egész éjszakás házibulik elterjedjenek,és még az is elmenjen aki amúgy nem menne pl diszkóba, ami tök jó...

2021. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Családom fele egészségügybe dolgozik, ők megkapták (már már kötelezően), én még nem,de hát te fiatal vagy bírod te elven kvázi, bár igazából az ismeretségemből mindenki be van oltva aki akarta, engem perpillanat hidegen hagy a dolog, anyumék meg tesóm is átesett rajta még a második hullámban, akkor beraktak velük karanténba teszt nélkül, az is jó buli volt.
2021. márc. 24. 21:47
 5/5 everlight ***** válasza:
Szar az egészségügy,és az emberek állapota is kritikus,sok alkesz,elhízott,láncdohányos van az országban,ezért halnak meg sokan,csak kitaláció az egész kamujárvány.
2021. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!