Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szúrhat a bőr?

Mitől szúrhat a bőr?

Figyelt kérdés
A bőröm pár napja szúr kicsikét mindig más helyen, mintha leégtem volna. Ez mitől lehet?van egy rossz gyulladt fogam amitől arcüreg gyulladasom is van az egyik oldalt es kihúzzák jövőre. Ettől a fogtól hangyásan, zúgva látok illetve a végtagjaim zsibbadnak. Lehetnek ezek a tünetek egy rossz fog miatt?

2020. dec. 24. 22:05
 1/10 petraa07 ***** válasza:

Sziaa

Hány napja vagy rosszul??

Ha rosszul látsz és zsibbadnak a végtagjai ami esetleg ez előtt nem volt jellemző én inkább felkeresnék valami orvosi ügyeletet mert ilyen egy gyulladt fog nem okoz. Arcüreg gyulladás is nagyon ritka tőle.

2020. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 petraa07 ***** válasza:
Meily oldalon zsibbadnak a végtagjai és milyen gyakran? Illetve ha nem titok mennyi idős vagy?
2020. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 petraa07 ***** válasza:
Az arczsibbadás is nyugtalanító mert komoly tünet de nm fogászati a probléma.
2020. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 petraa07 ***** válasza:
Szerintem minél előbb keress fel egy orvost. Én ezt javaslom.
2020. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia! Az arcom nem zsibbad. Csak a végtagjaim, de nem mindig, csak ha olyan pozicioban vagyok, es mindig mas zsibbad el, mindig az ami kicsit el van ulve. Voltam orvosnál, vérvételen, koponya MR-en, neurologian, endokronologian, de nem talaltak semmit. Aztan mondtak hogy a rossz fogam miatt is lehet ami gyokerkezelve volt, es mar par eve be van mellette dagadva az inyem. Csinalt a fogorvos CT-t es gyulladt belul a fog nagyon es azon az oldalon ahol a fog van felul, arcureggyulladas van. De nem zsibbad az arcom, csak vegtagok ha pl tamaszkodok az egyik kezemen vagy labamon, hamarabb mint eddig. Egyebkent 24 vagyok
2020. dec. 25. 10:56
 6/10 petraa07 ***** válasza:
Köszönöm szépen hogy ilyen részletesen írtál. Akkor ha ennyi gondot okoz a fog nm is értem miért csak a jövőhónapban veszik ki. Ég akkor egy elég sürgős helyzet. Komoly hogy egy fog miket tud okozni. Nem gondoltam volna.
2020. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En koszonom a valaszod, igen eddig en sem tudtam.. meg nem ertem higy miert akkorra ad idopontot..
2020. dec. 26. 03:46
 8/10 petraa07 ***** válasza:
Szerintem ha tudsz menj el ügyeletre. Antibiotikumot kaptál rá?
2020. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kaptam igen, de a tunetek nem valtoztak, a dokinak mondtam, erre azt mondta hogy akkor fog elmulni ha ki lesz huzva
2020. dec. 27. 03:34
 10/10 petraa07 ***** válasza:
Akkor szerintem az minél előbb ki kell venni. Ha van lehetőséged menj el egy ügyeletre és vezesd ki. Mert akkor az antibiotikum se használt már annyira. A tüneteknek el kellett volna múlnia.
2020. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!