Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon náthás vagyok, esetleg...

Kinguskaah kérdése:

Nagyon náthás vagyok, esetleg tudnátok valami otthoni módszert arra hogy ne legyen bedugulva az orrom? 😷🤧

Figyelt kérdés

#Otthoni módszerek orr kidugításra?
tegnap 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én durván allergiás is vagyok, szóval az elmúlt kb. 30 év alatt volt alkalmam praktikákkal kísérlerezni... Ami nekem segíteni szokott: meleg tea, erős mentolos cukor, "Nózi" stift (bár az annyira nem otthoni, de kb. mindenhol kapni.

Ja, és poén, de az orális szextől is ki szokott dugulni, gondolom győz az életösztön 😂

tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni, muszáj orrcseppet vegyél! En is azt használok! Anelkul nem tudok élni! Függök tőle, 2-3 szor használom 1 nap!

Van h ejjel arra ebredek, hogy tátott szájjal alszom, mert be van dugulva az orrom!

Szerencsére mindig kéznél az orrcsepp! Maskepp megbolondulnák!

Nem tudnák vissza aludni!

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orr spray, 2-3x egy nap, és csodákra képes. Plussz a nózi amit előttem már írtak. És ami nekem még nagyon szokott segíteni az a mentolos gél amit a mellkasodra tudsz kenni, és alvásnál nem dugul be tőle az orrod.
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orrspray reggel és este. Közte bírd ki. Max 5 napig
tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!