Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van egy orr lyukam...

Miért van egy orr lyukam folyamatosan bedugulva?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem volt és 3 napja az egyik orrlyukam be van dugulva, este szájon át lélegzem szóval torkom is piros meg érzékeny..

Használtam tengeri SOS erős orrsprayt meg olbas inhalelt meg minden este wick kenőcs, stepsils, neocitran..

Torkom szuper de az orrom ezekre se dugul ki, fújom és visszadugul.. befelé levegőt se tudok venni.. a másik orrlyukam pedig abszolút tiszta..

Ez mi lehet? És hogy tudok ezen túl lenni gyorsan? Már nagyon idegesít és nem akarom hogy masok azt hidjek kovidos vagyok.



2022. máj. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Megfáztál ez tuti de lehet hogy allergia orr spray kellene mert most pont a szezon beindult.Allenasal orr spray nagyon jó és az Aquqmaris Plus is.

2000-2500 Ft körül mozog az áruk szóval egy próbával nagyot nem veszítenél.

2022. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

A masik orrlyuk pihen, ez egeszseges embernel is megfigyelheto. Eszre sem veszed,

mert kapsz levegot, csak akkor tunik fel, ha az egyiket befogod.

2022. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidjék..inkább higgyék.



Allergia is lehet, nyálkahártya duzzanat.

Erre nem tudom minek ittál neocitrant, meg kented magad wick-kel és ettél strepsilst?!

2022. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megfajdult a torkom.. meg sok orfolyas - ilyen nagyon nyulekony tömény jön ki ami be van dugulva - de fehér
2022. máj. 10. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Aquamaris strong-ot használom pedig!! És semmi
2022. máj. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!