Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek szerotonin hianya van...

Akinek szerotonin hianya van annak milyen egy panikroham?

Figyelt kérdés

A semmibol tor elo? Nem elozi meg szorongas vagy barmi aggodalmas gondolat? Honnan tudhatom, hogy nalam nem-e ez a problema? Ez csak gyogyszerrel kezelheto?


Altalaban mindig ugyanazokon a helyeken tor ram a nagyon eros szorongas, ha koncerte vagy peldaul moziba kell menni. Ha elterelem a figyelmemet, es a rosszuletekbol is figyelemelterelessel zokkentem ki magam, akkor elmulik a rosszullet. Altalanossagban nincs rossz kedvem, neha ramtor ilyen lustasag, faradtsag, es kedvtelenseg, ilyenkor egesz nap aludnek, de nem teszem, mert nem tehetem es a kedvem is jobb lesz. Ezert felek, hogy mi van, ha en magam nem is tudok tenni a szorongas ellen? Barmit csinalok, akkor is rosszul leszek. Evek ota hipochonder vagyok, minden furcsa tunetre felfigyelek, de csak 2-3 eve lett ebbol nagyon eros szorongas. Ha erzem a szorongas testi tuneteit, atkapcsol az agyam kereso uzemmodba es mindentol felek, mindentol megijedek, mindenert aggodok, de ha valamivel kizokkentem magamat, akkor "lenyugszok". Esetemben is kozrejatszhat ez a szerotonin problema?


2020. máj. 8. 08:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!