Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Isoprinosine-t írt fel az...

Isoprinosine-t írt fel az orvosom.2x3 szemet, de csak egyet mertem bevenni. Rá egy órára hasfájás és hasmenés. Szedjem tovább?

Figyelt kérdés

Ez mellékhatás vagy allergia? Van értelme szednem?

Drága magánrendelésre járok, most megint utazhatok ezért. A recept felírásért is 5000et kért.


2019. szept. 20. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem abban a dózisban szeded, ahogy írták, akkor egyáltalán minek szeded? Így semmi értelme nincs.
2019. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert pont az allegiától és a mellékhatásoktól féltem. Elsőre nem akartam 2 szemet egyből. Egytől is bajom lett. Utálom a gyógyszereket...
2019. szept. 20. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mellékhatása. A kislányom sem tudta az egész üveggel beszedni (szirup). Úgy ment tőle a hasa, mint a sicc..
2019. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálok mégeggyet, de ha nem jó én nem szedem. Pedig 3 dobozzal megvetetett. :(
2019. szept. 21. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!