Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek, hogy tudjak kakilni?

Mit tegyek, hogy tudjak kakilni?

Figyelt kérdés
Ma nagyon kevés vizet sikerült innom, aminek meg is lett az eredménye. Hiába kellett kakilnom,sehogy sem jött ki, erőltettem vagy 20 percig, mert fájt " vidsza engedni" de végül kénytelen voltam, mert nem akartam aranyeret. De jó lenne, ha reggelig kijönne. Mit tanácsoltok, mit tegyek, hogy eltávozzon végre?
2017. okt. 28. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
beöntés
2017. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell valahogy venned magad a sűrűbb folyadékfogyasztásra. (Ismerős a probléma, mert én is ilyen vagyok...) Aztán ugyanúgy szenvedek, akárcsak Te! :(
2017. okt. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most gyorssegélyként egy Glicerin kúp, azután több folyadék, rostos ételek, gyümölcsök.
2017. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb ülés és fekvés: kutyasétáltatás, futás, torna...bármi,

csak aktív mozgás legyen.

Sok folyadék. ( nem kóla, meg hasonlók!)

kefír, joghurt, egyéb "savanyúság".


"Székletfogó" ételek kerülése (pl. SAJTOK)


Amit szerintem próbálj ki: a piros retek, a szilva.

Nem tudom, hogyan és miért működik, de működik.


Nem mindegy, mi a székrekedés oka, mert nem ugyanazon "kezelési mód", étrend válik be : nézz utána!

Sok ilyen lapot találsz : [link]


Majd kitapasztalod, neked mi válik be jobban...

2017. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Végül megittam gyorsan kb. egy liter vizet + pár guggolás aztán nagy szenevdve de sikerült... Ma igyekeztem többet inni, szerintem 2 kiter meg is volt mégis ma is elég kemény volt a dolog... nem is értem. Sajnos jelenleg ülő munkán vagyok és kevedet tudok mozogni de hamarosan vége ennek az időszaknak és kellesz sokat. Megpróbálok rosrosabban étkezni, mert az étkezésem elég egészségtelen, sok.a gyors kaja, pizza stb, mivel nem vagyok hízèkony szerencsére így nem is figyelek rá.
2017. okt. 29. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!