Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nem tudok leszokni már nagyon...

Nem tudok leszokni már nagyon rég óta a körömrágásról, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nem idegességtől vagy stressztől rágom a körmöm hanem ez egy megszokott dolog már nálam és ha nem rágom akkor olyan érzést szül nálam mint amikor egy dohányzó nem dohányzik,de szerintem tudja az hogy milyen érzés aki már rágta.
2017. jún. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden rossz szokásról le lehet szokni, azért csak szokás, nem pedig életösztön. Javaslom, hogy kend be a körmeidet, valami undorító, keserű körömlakkal! Vagy rágcsálj rágót, ropit, kekszet! Esetleg foglald le a kezeidet! Morzsolgass gumilabdát, pénzérmét, plüss jószágot, ceruzát. Más is így csinálja.
2017. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb megoldás a műköröm.

Az én kicsi lányomnak bevált.

Menj manikűröshöz .

2017. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
esetleg valami keserű ízű dologgal bekenni a körmöd és ha rágod érzed a rossz ízt és abbahagyod?Nem tudom én könnyen leszoktam róla
2017. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a műköröm vált be, de ha fiú Vagy akkor ez nem opció ugye.
2017. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!