Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Önbizalom növelésre alkalamas...

Önbizalom növelésre alkalamas programokat tudna e valaki ajánlani?

Figyelt kérdés
16 éves húgomat szeretném kigyógyítani orvosok nélkül az önbizalomhiányából.. Találtam erre 8 pontot amit szeretnék vele elvégezni. Elsősorban olyan helyet vagy helyszínt keresek ahol saját véleményt tudna alkotni valamiről és megosztani más emberekkel.

2016. okt. 27. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Egészen őszintén mondom és a kettőtök érdekében. Ne akard TE kigyógyítani a húgod, mert a szándékod csak azt jelenti, hogy rá akarsz telepedni a húgodra és még azt is te határoznád meg hogy mi a baja és hogyan gyógyuljon meg. Csak kárt teszel neki és a saját problémáidat vetíted rá. Hagyd békén a húgodot és törődj a magad dolgával. Te nem vagy pszichológus és ha az is lennél a saját húgodat nem kezelhetnéd. Szóval - bocsánat a szóért - érezd magad nagyon lecseszve. Tanácsom, de tényleg, te menj el egy pszichológushoz, és négyszemközt mondd el, amit itt kérdezel, mert ővele tudod kideríteni, hogy a te gyógyítási szándékod, hogy ne mondjam mániád miért van és miért kérsz a vakvilágtól tanácsot. Okés? Majd ha a húgod meg akar gyógyulni állítólagos bajából, akkor meg fog, csak te szállj le róla. Nem is hiszed milyen nehéz lesz, mert már nyilván nagyon össze vagytok nőve ebben a hülyeségben. Kérdezz nyugodtan, ha megbirizgáltam a lelkedet! (De előtte számolj tízig.)
2016. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vélemény nyílvánítást kértem!!! Erre csak annyi a válaszom hogy mindenki magából indul ki és foglalkozz a saját dolgoddal!!! Amit írtál abból észre lehet venni hogy veled se foglalkozik senki még a családod se ha ilyen véleménnyel vagy!! A hugom nem akar orvoshoz menni és az én segítségemet kérte... ha nem tudsz dologat ne írj már valótlanságokat csak magadat égeted vele :D Köszönöm...
2016. nov. 22. 10:47
 3/3 anonim válasza:
Hát cicám, én majdnem 70 éves vagyok és elég sok minden keresztül mentem, ráadásul valamennyit értek a pszichológiából/hoz. Az ingerült válaszodból kiderül, nem vagy érdemes a jó szóra, és nem szoktál a tükörbe nézni. Igazán sajnállak, vagy hogy szebben mondjam, de jó, hogy nem vagy az unokám vagy rokonom. Ha pedig a húgodnak valami baja lesz, akkor gondolj rám és még inkább szégyelld magad.És még hogy orvosok nélkül?! Vakbélműtétet is vállalsz?
2016. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!