Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Refluxra mit ajánlotok a...

Refluxra mit ajánlotok a gyógyszerek helyett? (elég sok a sav, néha már véres jön fel. )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
orvost de sürgősen! nem tudom, miért félelmetesebb a gyógyszer szedés, mint a nyelőcsórák...
2010. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, rendszeresen járok vele, írt gyógyszert, szedem is, csak érdekelne nincs e valami más hatásos lehetőség...
2010. ápr. 15. 23:45
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
logikus...elkell a savat átkell tolni lugba. pl egy pohár vízbe belefacsarni egy fél citromot. és meginni. de a szódabikarbóna is megteszi. nemtom mennyire erős nálad a savtúltengés, de nekem ezek mindig beváltak. 1-2 hónapja minden nap 3-szor ittam citromos vizet és mérföldekkel jobban éreztem magamat egész nap. egy hátránya volt, h nagyon éhes lettem tőle...
2010. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat! (első)
2010. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Semmi baj, kedves eldő és köszönöm a válszt! Kipróbálom a rendszeres citromos vizet :)
2010. ápr. 16. 17:51
 6/21 anonim ***** válasza:
Salvus vizet ajánlok! Nagyon jó, nem gyógyszer, bármelyik patikában megveheted recept nélkül, és idd kúraszerűen. Mindent megtalálsz a címkéjén. Hatásos, családi tapatalat.
2010. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Sok savnál nehogy már citromos vizet igyál!!! Én ajánlottam a Salvust!!! A citromlé is sav!!! Tömény sav!!! Ha vízzel higítod, attól nem lesz lúgos!!! Azzal nem lúgosítasz könyörgöm!!! Csak több lesz a gyomorsavad!!! Ennyi erővel ecetet is ihatnál!!!
2010. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam hogy refluxom , van csak magas lázam volt...

Azt megakadt a gyógyszer a torkomon, s mentő lett....

Kiderült tükrözés után hogy a már meglévő refluxomra a megakadt gyógyszer+gyomorsav teljesen szétmarta a nyelőcsövemet:S nem is látott még ilyet a doki...

" hónap csak tejen éltem..

Úgyhogy jobb ha elmész s nem jársz így mint én

2010. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kreon, Pankreoflat

Nem olcsó gyógyszerek, 12-15 ezer közt van az ára, de szerintem ennyit megér neked az egészséged, mert gyomorfekély lesz a vége!

Jobbulást!

Üdv: Nosi

2010. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kszönöm, a salvus víz tényleg jónak tűnik :)
2010. ápr. 21. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!