Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Természetgyógyászat az hasznos...

Természetgyógyászat az hasznos ér valamit mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Biorezonanciás frekvencia kezelés ér vslamit? minden baktériumnak egyébnek megvan az ellenrezgés száma számítógépről megy és több kezelés után kiűzi a tünetek okozóját? valami ilyesmi... erről mik a vélemények?
2016. jan. 31. 00:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megbantani, de a termeszetgyogyaszat szerintem csak placebo. ha nagyon akarod hinni, hogy meggyogyulsz, tapasztalni fogod a javulast( ami lehet tenyleges, de lehet hogy csak bekepzeled)
2016. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Full tömény baromság, a trasht ilyenekkel húzzák le.
2016. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Én teljesen máshogy gondolom. Nemrég voltam biorezonancia vizsgálaton fejfájás, émelygés miatt és megdöbbentő eredményt hozott. Több olyan allergén is felmerült, amikről eddig is tudtam, szóval megvolt a visszacsatolás és azóta a vizsgálatnak megfelelően változtattam néhány dolgon pl. fűszerek stb. és sokkal jobban vagyok! Szerintem nem kuruzslás és nem placebo, ha utána olvastok, egy nagyon okos ember szellemi terméke az eljárás! Egyébként semmit nem űz ki, vagyis ez nem gyógyít és nem is gyógyszer, csak megmutatja, hogy mi az ami terheli a szervezeted.
2016. jan. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még, azt még hozzáteszem, hogy énis tök hülyeségnek gondoltam az egészet és nem is hittem benne, soha nem is hasznaltam ilyen homeopatias cuccokat meg hasonlo csodaszereket és ennek ellenére is működik nalam. Igaz én egy patent helyen voltam, általánosságban nem tudom mi a helyzet, nyilván vannak minőségi különségek a vizsgalatok között...
2016. jan. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás,tapasztalatból mondom átverés az egész
2016. jan. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A 3-4 -nek van igaza. Annak pénzkidobás, aki nem tudja kihez kell fordulni és mit kezdeni a vizsgálat után.

A helyzetet az rontja, hogy az ilyen szolgáltatást reklámozók zöme csak a készülékek eladásával foglalkozik, amit az egyszerű ember nem tud zsebből kifizetni.

Az eljárás sok segítséget nyújt, hogy meg tudja állapítani azt, amit a mai orvostudomány csak hosszadalmas és körülményes módon tud kimutatni.

2016. jan. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne keverjük össze a természetgyógyászatot a biorezonanciával.
2016. jan. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem bíznám az életem egy ilyen "biorezonanciás" készülékre. Sem diagnosztikai, sem kezelési szempontból. Ezzel is csak megy az idő, de a problémát nem oldja meg, így súlyosbodhat, visszafordíthatatlanná válhat.

Kiindulási alapnak: [link]

2016. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"mindez csak egy társadalmi jelenség; hatékony placébó; esetenként megtévesztő marketing; bujkálás a jogi szabályozás útvesztőiben, megspékelve tudományos szakszavak, eszközök kifacsart, értelmetlen, egymással összeegyeztethetetlen használatával, aminek neve – áltudomány?"

Ez az igazság! De azt is tudnunk kell, Hogy annak idején az MR gépekről is ez volt néhány túliskolázott szakember véleménye. Ugyan is az akkori kezdetleges gépek, még gyakorlat hiányában csak 7% os biztonsággal volt képes diagnosztizálni. Ma már ez 70% fölé emelkedett, de ez sem jelentheti azt, hogy az MR gépek, a testben zajló elektromágneses impulzusok valóban úgy működnek, mint ahogyan azt a túliskolázottak előadják. (Sajnos volt bent tapasztalatom)Az évtizedes javulás, inkább a szakosodott tudománynak tudható be. Ha csak egy rezgés jellemzőiből következtetünk, az lehet akár 99% os, de ha halmozódva nézzük, ez visszacsökkenhet akár a töredékére is.

2016. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért nagy bátorság egy MR-t a biorezonanciával egy lapon említeni :-).

Akkor képzeljünk el egy MR berendezést és mérést némi magyarázattal:

https://www.youtube.com/watch?v=wHClDmiQJ7I


Majd egy biorezonanciást:

https://www.youtube.com/watch?v=tZkLOUpm3I8


És végül egy jóval kevesebb infót szolgáltató EEG:

https://www.youtube.com/watch?v=SmiTJ0ubzPo

(érdekes, hogy nem csak úgy rácsapják a homlokára az érzékelőket :-) )


Nem is értem a "hülye" gyártókat miért a nehézkes, bonyolult és nagy berendezést preferálják és gyártják.


A bior. sem annyira új dolog, bőven lett volna ideje a mai technológiai és informatikai háttér mellet felnőni.

2016. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!