Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tudnátok tanácsolni a...

Mit tudnátok tanácsolni a szőrtüszőgyulladásra illetve annak megelőzésére?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen mikor azt látom, hogy borotválkozás után 1-2 nappal megjelennek, pirosak, és van amelyik annyira megérik, hogy kinyomható. Sokszor kentem be utána, naponta többször is, de nem sokat segített. Esetleg vannak tippjeitek? :)

17/L


2015. ápr. 8. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak megjegyzésem van a borotválkozáshoz. Érdekes skizoid állapot amikor egy kislány arra vágyik, hogy ivarérett nő legyen, majd amikor megjelennek a másodlagos nemi jegyek, köztük a szőrösödés, akkor megint kislánynak akar kinézni.
2015. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön ítélkezni! Ha tudni szeretnéd, a lábamon van ez a gond.. és valljuk be, rondán nézne ki egy vagyis két szőrös női láb, nemde? Na ugye...:)
2015. ápr. 8. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Bekened, de mivel? Borotválkozás után kend be Betadine-nal.
2015. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Testápolókkal próbálkoztam, pl. baba, nivea, neogranormon... de egyik sem az igaz..
2015. ápr. 8. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
No, mivel én is küzdök ezzel a problémával, már több mindennel kísérleteztem :) Nekem az vált be, hogy amikor elkezd a pici szőr kinőni, rögtön az elején bőrradírral végigmasszírozom, ezzel megakadályozom,hogy a szőr a bőr alá nőjön tovább. Ha begyullad, érdemes inkább körömvirágkrémmel kenegetni (radírozás után), mert a hétköznapi testápolók csak zsírosak, semmire sem jók (a szárazságot leszámítva).
2015. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!