Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az Alveo tényleg tudja azt,...

Az Alveo tényleg tudja azt, amit az ismertetőkben leírnak róla?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalatból beszélők válasza érdekel.

#alveo
2015. márc. 3. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha bizonyított hatása lenne, akkor már a csapból is ez folyna. De ha rákeresel a "feltaláló" nevére (Dr Sohrab Khosbin), akkor hamar kiderül, hogy semmilyen tudományos folyóiratban nem jelent meg erről szóló tanulmány. Én arra fogadnék, hogy nem tudja a felét sem, de inkább semmit sem.
2015. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 minni9 válasza:

Szia.

Én sok évvel ezelőtt hormonzavarral küszködtem. Fogamzásgátlót szedtem rá, amitöl 3 év után erös honapokig tartó fejfájásom volt. Nagy nehezen kiderült, hogy a gyogyszer okozza, ezért az orvos abbahagyatta velem.8-9 hónapig nem is volt menstruációm utánna. Akkor megittam egy üveg Alveot, és beállt rendesen.Nekem nagyon használt, az emésztésemen is éreztem, és a böröm tapintása is sokkal finomabb lett. Erösen méregteleníti a szervezetet. Ugyhogy csak jót tudok róla írni, egy dolgot kivéve, hogy drága. Viszont, most a kislányomnak keresem én is hol tudok a környéken venni. Egy kurát ugy gondolom, most neki is jó lehet.

2015. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!