Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen eséllyel lehet Candida...

Milyen eséllyel lehet Candida fertőzésből gyógyulni?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten hogy ez egyáltalán nem olyan egyszerű mint azt leírják

2015. márc. 2. 20:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem biztos hogy csak egy pár hónapos diéta és kész.
2015. márc. 2. 20:45
 2/6 anonim ***** válasza:
teljes életmódváltás,meg antibiotikum kerülése, bélflóra erősítése
2015. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 angyalkatka válasza:
Ajánlom a grapefruitmag csepp kúrát (minden étkezés előtt 1 órával 5-6 csepp féldeci vízbe és meginni) és a cukros ételek gyümölcsök kerülését ! Cukor helyett a xilitet javaslom! (Egy biológus lány válasza)
2015. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval a grapefruit mag cseppeket én is használom és nekem is nagyon sokat segít mondjuk én minden nap 2-3 alkalommal 2dl vízbe 10-15 cseppet teszek nincs valami kellemes íze de ki lehet bírni!
2015. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja és még nekem az is segít hogy kádvízbe kb 10 evőkanál TENGERI só meg 1 dl ecet és addig ülni benne amíg kinem hűlik a víz
2015. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meggyógyultam belőle, pedig nekem nagyon durva volt! Az Undecilén nevű szert használtam a szigorú diéta mellett, hónapokon keresztül. A házi, nem pasztőrözött joghurt is nagyon jó, megtölti a bélflórát jó baktériumokkal, amik szintén felveszik a harcot a Candida ellen. Vigyázni az ún. Jarisch-Herxheimer reakcióra, ami a mikróbaelhalástól léphet fel, érdemes megelőző lépéseket tenni.
2015. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!