Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csak én hiszem azt hogy...

Csak én hiszem azt hogy akaraterővel és hatalmas hittel sokkal tovább lehet élni vagy valamilyen szinten gyógyulni?

Figyelt kérdés
egyik barátom halálos beteg, az orvosok szerint nincs túl sok neki hátra... én mindig biztatom hogy ne adja fel, ne törődjön ebbe bele, akarjon élni.. de mindig azt mondja hogy már mind1, meg ne beszéljünk róla, ilyenek.. és elég rossz ezt végignéznem hogy tehetetlen vagyok és hiába biztatom, ő ebbe már beletörődött.
2014. dec. 14. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak te. Hiszen a te hited, a te akaratod, a te életed. Ő - sajnos - a sajátjáról lemondott. Nincs mit tenni.
2014. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helyette nem hihetsz. Ha ő úgy döntött, hogy nem éli túl, akkor nem fogja.
2014. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában én is így gondolom, ahogy te.

Viszont a saját helyzetét ő tudja jobban megítélni, ő érzi jobban, nem te. Biztosan van az a pont, amikor az ember tudja, hogy a pozitív gondolkodás már nem elég.

2014. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

igen! akaraterővel sokáig lehet élni!

egyszer egy nénikét megkérdeztek a 100.szulinapján hogy mi a titka a hosszú életnek. ez volt a válasz:

"nem szabad meghalni"

és tényleg!!!! :D a szó fizikai és lelki értelmében- amint meghal belulről valaki, hamarosan fizikailag is megfog....

átéltem amit Te is. tavasszal egyik legjobb barátom halt meg, kozrejátszott az hogy nem akart élni. nem voltak vágyai, álmai, semmiért nem akart élni. feladta.

csillogtasd meg neki az élet szépségeit!

hogy van egyébként???

2015. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát lett itt egy kis csattanó az biztos.. csak hazudta ezt a dolgot mert annyi egyéb baja volt hogy meg akart engem kímélni magától és azt hitte ha ezt mondja akkor majd csakúgy simán otthagyom.. de tévedett. persze örülök hogy nincs komolyabb baja de még egy kicsit haragszom rá hogy így megetetett ezzel a mesével
2015. jan. 10. 00:15
 6/8 anonim válasza:

hallod ez azért gáz...

azért vannak ilyen sztorik: ismerek srácot, aki gyomorrákot kamuzott be csak hogy ne kelljen lakbért kifizetni /vagy 3-4 hónapig/

odáig elment hogy leborotválta a fejét aamikor "ment a kemó" persze aztán később már "gyorsan felépult"

annyira szánalmas volt, azóta sem kérdezte tőle senki hogy mi van a "betegségével", de azért én nem bízok meg tobbet benne még ha nekem nem is okozott semmi kárt.

meg amúgy sem jó ezzel viccelni sztem

2015. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
naigen.. ezt a műsort még az teszi ennél is érdekesebbé hogy közben egymásba estünk(nem vagyok meleg, fiú-lány barátságból jutottunk el ide :D)úgyhogy én adok neki még egy esélyt.. ha azt is eljátssza én végeztem
2015. jan. 10. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Te döntesz, de szerintem csalódni fogsz, ha ilyet képes hazudni. Ha nem jól viseled az átverést, most még méltósággal távozhatsz.
2015. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!