Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A fényágyas polarizált fényter...

A fényágyas polarizált fényterápia segíthet súlyos májbetegség esetén?

Figyelt kérdés
Mivel azt olvastam ez regenerál és méregtelenít...szóval laikus szemmel átgondolva szerintem segíthet de erre nem nagyon találtam anyagot...
2010. febr. 7. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Szia!Baszhatod a fényeket ha káros földsugárzásban fekszel,ki kell méretni a fekhejed a májat vezérlő csigolyát( háti5-ös csigolya)vissza kell helyezni, mert vagy elmozdult vagy meszes, talpmasszázsal vissza kell hatni a májat müködtető zónára, és két hónapig speciális diéta, és teljesen meggyógyulsz. Önmagában a fényterápia semmit nem ér,ha érdekel tudok segíteni.
2010. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Káros földsugárzás a 3. emeleten? azért azt nem hiszem...

Mellesleg nem én vagyok a beteg....

2010. febr. 14. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Földsugárzás nem csak a földön hat, ha a 8-on laksz, akkor is ott van ... azt nem tudod befedni néhány beton tömbbel.

Egyébként, ha a beteg elmegy egy ilyen kezelésre, előtte kikérdezik mindenféle betegségéről, problémájáról, és kiderül, azt a bizonyos májbetegséget lehet-e egyáltalán kezelni ezzel a fényterápiával.


Mellesleg az előttem szólónak is igaza van!

2010. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!