Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit lehet tenni, ha dagad a...

Alex 2014 kérdése:

Mit lehet tenni, ha dagad a lábam?

Figyelt kérdés

Dagad és fáj nem csak a bokám, hanem már az alsó lábszáram is. Mit lehetne tenni? Már nagyon kellene csinálni valamit, mert már nehezemre esik a járás. Írom, amit tudok:

kivizsgálták a szívemet, közölték, hogy nem ez az oka. Az orvosok még annyit mondtak, hogy vizes a lábam, és rossz a végtagjaim vérkeringése.

Előre is nagyon köszönöm.


2014. nov. 22. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az orvosok még annyit mondtak, hogy vizes a lábam, és rossz a végtagjaim vérkeringése. "

Szerintem ez jó ok lehet a panaszra. És ha még elmész egy vese és reumatológiai vizsgálatra, teljes lehet a kép.

Nem tudom megérteni a kérdezőket, ehez hasonló kérdéseknél miért titkolják a korukat.

2014. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állandó fásli, vagy gumizokni. Nem tudom pontosan melyik orvos az aki a nyirokmirigyekkel foglalkozik, de hozzá kéne fordulnod. Bár az igazság az, hogy ezt gyógyitani nem tudják, csak megtanitanak helyesen fáslizni a lábad.
2014. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Létezik olyan,hogy hullámmasszázs. Ezután nézd meg, hogy a lakóhelyedhez közel,hol találsz ilyet.Csodát tesz.A nyirokkeringést felgyorsítja.Nagyon jól érzed magad utána.

Ha van rá pénzed,otthonra is vehetsz ilyen masszírozó gépet.

Lábzsákokból,derékaljból áll a szerkezet,ami hullámmasszázst eredményez.Utána egy ideig karcsú lesz a bokád.

2014. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!