Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezik homeopátiás hashajtó?

Létezik homeopátiás hashajtó?

Figyelt kérdés

Valaki tudna ajánlani egyet ha van?

Elegem van a gyógyszerekből, mert csak görcsöket csinálnak, kiszámíthatatlanok, egy idő után meg hozzászokik a szervezet.



2014. szept. 29. 13:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából rengeteg folyadékot iszom, csak víz formájában. Emellett sok rostos ételt, zöldséget fogyasztok, nem ülök egész nap, ennek ellenére mégis áll a probléma sajnos. Valahogy a serdülőkor hozta magával ezt a dolgot, nem tudom hormonális jellegű lehet-e, de nagyanyai ágról is hozhattam (neki és a családjában volt jellemző). A homeopátiát csak azért gondoltam kipróbálnám, hátha hat, mert már sok mindent kipróbáltam eredménytelenül. Ráadásul gondolom mellékhatása sincs. A placebó se segített eddig még soha. Volt, hogy azt hittem egy dologra, na majd ez segít, de nem:(
2014. okt. 3. 08:16
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez mindig probléma volt.

Gyógyszert nem szedek rá. Nekem az segített, hogy minden reggel megiszok valami meleg vagy inkább forró italt. Leggyakrabban tejeskávé csúszik. Kb fél óra és megvan a hatása. Sokat segít még a gyümölcslé is. Nekem legjobban az vált be, ha változatos leveket ittam. Ha egyet sokáig használtam azt idővel "megszokta" a szervezetem. De idővel, ha mást ittam visszatérhettem a régire és megint hatásos volt.

Használtam még teákat is. Volt egy "tisztító tea" amit kúraszerűen ittam. Az is sokat segített az emésztésemen.

Aztán persze ott vannak a joghurtok. Rengeteget tud segíteni az is ha rendszeresen megeszel egy pohárral (probiotikus, ill müzlis vált be legjobban, de sokszor az alapján döntöttem, hogy melyik finom :) )

2014. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szkeptikus úrnak! [link]
2014. okt. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13-as, ugyan nem velem vitatkoztál, de amit linkeltél, az semmi. Rizsa.


Hogy hiszed azt, hogy ezzel bárkit is meg lehet győzni...

2014. okt. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem vitatkozni akartam és meggyőzni sem.. nem mindenkinek való a homeo aki megérett rá megfogja az utat találni és ez nem a gyakorikerdesek oldal lesz úgyhogy fel is hagyok az íránymutatással:)
2014. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Aki megérett rá, ó, beszarok.


Homeo azt jelenti, hogy foghatok egy pohár vizet, azt mondom a könnyen átverhető embernek, hogy már 30-an meggyógyultak ettől a csodaszertől, és vagy bejön, vagy nem.

2014. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves 13.


Látom elkezdődött a címkézés. Elolvastam amit küldtél. Több hasonló zagyvasághoz volt már szerencsém. Sok pontjával kapcsolatban szeretnék megjegyezni ezt-azt, illetve én is szívesen linkelnék néhány érdekes olvasni/néznivalót, de azt gondolom, hogy kezdünk meddő vitába keveredni. Nem foglak meggyőzni az érveimmel, te sem fogsz a tieiddel. Szóval részemről ennyi...


[link]


No comment.


További szépet/Jót!

Tisztelettel: Szkeptikus úr :)

2014. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
" a világ nemcsak anyagból áll, azt lelki és szellemi dolgok is mozgatják" a halak esetében: [link]
2014. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!