Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyárthatok én homeopátiás...

Gyárthatok én homeopátiás szereket és forgalomba hozhatom őket?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy ha Samuel Hahnemann a 18. században tudott homeopátiás szereket csinálni, és ugye a homeopátiában ugyanúgy működik minden, mint akkor (nem történt változtatás), akkor én is tudok homeopátiás szereket gyártani. Sőt, szerinte még jobbakat, mint Samuel Hahnemann a 18. században, hiszen én például tudnám számítógéppel és precíziós mérleggel adagolni, nyilván neki ilyenjei nem voltak. Innen már csak egy kérdés, forgalomba hozhatom-e őket? A homeopátiás szereket nem kell bevizsgálni, nincsenek mellékhatásaik, tehát elvileg semmi akadálya, hogy Samuel Hahnemann leírása alapján elkészítsem én is a szereket akár még precízebben, mint ő az adott kor technológiai színvonalán képes lett volna.
2014. aug. 28. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy forgalmazhatnád. Gyártani viszont lehet, ha van hozzá felszerelésed. Viszont a patikában nagyon jók vannak, kár vele molyolni.
2014. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
"A homeopátiás szereket nem kell bevizsgálni, nincsenek mellékhatásaik,..." Ezt meg honnan tetszik tudni, gondolni? (Ekkora baromságot????)
2014. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2.-nak: A homeopátiás szereknek nincsenek mellékhatásaik, ezt Samuel Hahnemann leírta és homeopatikusok is folyamatosan hivatkoznak erre. Emellett Samuel Hahnemann sem vizsgáltatta be, és az ő módszereit követve készíteném a homeopátiás szereket. Csak még precízebben és nagyobb körültekintéssel.
2014. aug. 28. 11:27
 4/17 A kérdező kommentje:
#1: Igen, de azokat a nagy gyógyszergyárak gyártják, akiknek csak a pénzünk kell. Valószínűleg nem is követik pontosan Samuel Hahnemann előírásait. Ki tudja, miket raknak bele.
2014. aug. 28. 11:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ki mondta, hogy a homeonak nincs mellékhatása? A Boiron forgalmaz Hahnemann(i) bogyókat. És honnan szerzel például kankót, cannabist, hánytató diót? Tudod a különféle hígitási sorokat? Ismered és tudod a rázatás/hasznos munka módszerét?
2014. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Persze, Samuel Hahnemann művei publikusak. Cannabist speciel pont tudok szerezni, de van vagy 3000 különféle homeopátiás szer, nem akarok én mindből csinálni, csak ami könnyen elérhető. Család például bőven van, sőt készül hangyából is szer, az sem olyan bonyolult.


A homeopátiának nincs mellékhatása, ezzel reklámozzák a gyógyszertárak, orvosok, még itt, GYK-n is írták!


A hígítás és a rázás mind publikus. Nyilván te sem gondolod, hogy csak modern technológiával lehet előállítani őket, hiszen ilyen nem volt Samuel Hahnemann-nak sem! Ő szinte házilag készítette, mint ahogy én is így akarom. Csak precízebben!

2014. aug. 28. 12:48
 7/17 A kérdező kommentje:
Család helyett csalán akart az lenni :)
2014. aug. 28. 12:49
 8/17 A kérdező kommentje:

Hoppá, találtam is házilag készíthető, megfázás elleni homeopátiás szert! Még a hígítási arányok is benne vannak. Samuel Hahnemann büszke lenne :)


[link]


Ez lesz az első szer, amit árulni fogok :)

2014. aug. 28. 12:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Hááát , nem is tudom.... én 4 évig tanultam egyetemen a homeopátiát de nem merném pancsolni, az biztos.És, ha már csinálnám, sem a lóvéra hajtanék, de hát ahány ház, annyi házmester. Első vagyok
2014. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, én csak azért csinálom, mert ha már ennyi idióta van, aki elhiszi, hogy ez működik és pénzt ad rá, akkor igazán ki kell használni:)
2014. aug. 28. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!