Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyárthatok én homeopátiás...

Gyárthatok én homeopátiás szereket és forgalomba hozhatom őket?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy ha Samuel Hahnemann a 18. században tudott homeopátiás szereket csinálni, és ugye a homeopátiában ugyanúgy működik minden, mint akkor (nem történt változtatás), akkor én is tudok homeopátiás szereket gyártani. Sőt, szerinte még jobbakat, mint Samuel Hahnemann a 18. században, hiszen én például tudnám számítógéppel és precíziós mérleggel adagolni, nyilván neki ilyenjei nem voltak. Innen már csak egy kérdés, forgalomba hozhatom-e őket? A homeopátiás szereket nem kell bevizsgálni, nincsenek mellékhatásaik, tehát elvileg semmi akadálya, hogy Samuel Hahnemann leírása alapján elkészítsem én is a szereket akár még precízebben, mint ő az adott kor technológiai színvonalán képes lett volna.
2014. aug. 28. 11:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a sok "idióta" aki valóban tudja/tapasztalja, hogy müxik nem fog tőled venni!! Még boiron által készítettet sem vesz.
2014. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azért elég jól megy nekik :) Akár a nyereségük századrészével is elégedett leszek :)


Már készül a website, technikailag vizet fogok árulni, csak homeopátiás szer lesz a címkén. Zsíros üzlet!

2014. szept. 5. 14:25
 13/17 anonim ***** válasza:
az igazi klasszikus homeopatákra gondoltam:) nem a divatból .... szerinted nem büntetendő cselekmény engedély nélkül gyógyhatású készítményt árulni ;-) ?
2014. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem az :) A homeopátiának nincs hatása.


Annyira nem jött be a biznisz, mint terveztem, de már sikerült eladni kb 5000 ft értékű szert 1 hónap alatt!

2014. okt. 14. 12:16
 15/17 anonim ***** válasza:

"én 4 évig tanultam egyetemen a homeopátiát de nem merném pancsolni, az biztos"


azért durva, hogy mennyi hüyleség van a világon.

Méghogy egyetemen homeopátiát oktassanak! Ne vicceljünk már.

2014. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Az a sok "idióta" aki valóban tudja/tapasztalja, hogy müxik nem fog tőled venni!"


Barátom, nem működik a homeopátia, csak a placebo gyógyit.

2014. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki csak Boldogkői tudományát ismeri annak nem is fog:)
2014. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!