Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reiki kezelés után miért fáj...

Reiki kezelés után miért fáj még sokáig a karom?

Figyelt kérdés
Egy napja avattak reiki I. fokozatba és elkezdtem az önkezelést illetve családtagjaimon a páros kezelést és azt vettem észre, hogy miután végeztem sokáig fáj a jobb vagyis az adó kezem. Mit gondoltok miért van ez? Egy idő után ez el fog múlni és megszokom vagy ez azt jelenti, hogy nem csinálhatom a kezelést? Érzett valaki hasonlót?

2014. szept. 28. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kösz hogy olyan cikket linkelsz ami az én álláspontomat erősíti meg: csak placebóhatás, semmi más.
2014. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Látom az angol nem az erősséged vagy a szövegértés nem megy.


Bizonyára csak placebo a kínai orvoslás, nyilván azért veszik fel egyetemek is az oktatott anyagba. Lásd Debreceni egyetem.


Meg nyilván azért foglalkoznak vele orvosok is, mert csak kamu.

Az ilyen agyhalottak igazán szánalmasak. Arra egyik ilyen szerencsétlen sem veszi a fáradtságot, hogy személyesen megtapasztalja a Reikit.


Személyes tapasztalat egy olyan emberrel akit életemben másodszor láttam:

Megmondta az összes aktuális problémámat anélkül, hogy hozzám ért volna.

Azt is megmondta, hogy szemüveget kéne hordanom az egyik szemem miatt, és hogy melyik szemem a gyengébb.

Ezt is biztosan csak úgy kitalálta. Meg azt is, hogy éppen milyen egészségügyi problémám van. Amikről semmit nem mondtam neki nem tudhatta sehonnét sem.

És ez nem az első ilyen alkalom volt, más Reikissel is ugyanezt átéltem 7 éve. Ő is tudta, hogy szemüveget kéne hordanom. Plusz a térdsérülésemet is tudta, pedig annak már semmi jele nem volt.


De azért okoskodjál itt.

2014. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ellenőrizhetetlen anekdotáidra nem vagyok kíváncsi. A rákot vagy az Ebolát nem gyógyítja véletlenül? :)


Mutass nekem egy orvosi egyetemet ahol a reikit konkrétan tanítják. Az hogy a kínai orvoslás egyes elemei használhatóak nem jelenti azt hogy a kézrátételes hókuszpókuszod ér bármit is placebón túl, kuruzslókám. Azok a bizonyos orvosok is azért foglalkoznak vele mert pénzt remélnek a magadfajta hiszékeny idióták lehúzásában. Ennyi

2014. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2016. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne a reikitől várd a gyógyulást, hanem egyszerűen fordulj a Teremtő Jóistenhez imában. A gyógyítás az Ő asztala:) és a lelketekkel is fog törődni, nem csak az egészségetekkel...

Sok áldást kívánok! Szeretettel.

2016. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!