Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi történik a Rejki beavatáson?

Mi történik a Rejki beavatáson?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek egy rejki I. tanfolyamra és kíváncsi lennék arra, hogy aki már volt ilyenen az hogy élte meg? Milyen tapasztalatai vannak? Mit érzett közben és utána? Stb. Változott utána valamiben az élete? Esetleg van-e negatív következménye? Minden érdekel ezzel kapcsolatban.

2014. szept. 16. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már mész a tanfolyamra, akkor legalább tanuld meg helyesen leírni, hogy hová mész, reiki szerintem, de lehet, hogy van rejki is?
2014. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatot, honnan tudjam, hogy melyik a helyes amikor a google-ba beírva így is jó meg úgy is jó? Te pedig kedves hozzászóló ha hozzászólsz a kérdéshez, akkor legalább valami használhatót írjál :)
2014. szept. 16. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:

O,K, Bocsi, bár szerintem ez is használható, hogy legalább tudd, hogy milyen tanfolyamra mész.

Barátnőm járt, neki nem sok változást hozott, sőt, mondhatnám, hogy semmit, negativ következmény viszont nem volt.

2014. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég szégyen, hogy még a szót se tudod helyesen leírni.

A google se írja j-vel a Reikit.


Nekem nagyon sokat segít a Reiki, mindkét beavatást megkaptam, ennek már kb. 6 éve.

Negatív következménye nem lehet, hiszen ezzel nem lehet ártani.

2014. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülnék ha nem azon lovagolna valamennyi hozzászóló, hogy helyesen vagy helytelenül írtam le a REIKI szót, mert valahogy nem ez érdekel. Lehet, hogy szégyen hogy nem tudom leírni de ha Te sem látnál biztosan nem neveznéd szégyennek! Erről ennyit. Kezeléseket egyébként kapok én is és mivel hatásosnak találom, ezért úgy döntöttem, hogy én is szeretnék kezelni ezzel a módszerrel. Arra senki nem válaszolt, hogy a beavatás során mi történik az I. szinten.
2014. szept. 16. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha megbántottalak, igazad van, nem ez volt a kérdésed.

Szóval, az I. szint után közvetlenül általában testi tisztulási tünetek jelentkeznek (én konkrétan a beavatás utáni éjjelen arra ébredtem, hogy úgy leizzadtam, mint még soha életemben, majd másnap ment a hasam).

A II.es szint inkább lelki tisztulási tünetekkel jár, de ez gondolom egyénenként változó.

Én a II-es beavatás után ahogy mentem haza a villamoson, az ÖSSZES ember energiamezejét tisztán láttam magam körül.

Hihetetlenül meseszerű, csodás élmény volt, ez azóta sem ismétlődött meg.

Nagyon jó dolognak tartom a Reikit, ez nem is igazán kezelési mód, hanem életforma, az ember ezzel együtt él minden egyes nap és tényleg úgy van, ahogy azt mondjuk, hogy minden úgy történik, ahogy az a lehető legjobb számunkra.

Ezt nap, mint nap tapasztalom.

4-es voltam.

2014. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, akkor mégegyszer bocsi, én sem akartalak megbántani, szégyenlem magam, nem szoktam ilyen kioktató lenni, úgy látszik ma megviselt a vírus. :-)
2014. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem haragszom egyáltalán, köszönöm a válaszaitokat :) Csak azért léptem fel egy kicsit határozottabban, mert különben másnak is csak az lett volna a lényeg, hogy hogyan írtam le a reiki-t :) Kismértékű a látásmaradványom, ezért nem tudom néha, hogy az ilyen számomra idegen szavakat hogyan írnak le helyesen :) De tényleg semmi ok a szégyenre hiszen nem tudhattátok ezt.
2014. szept. 19. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!