Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reiki kezelés után miért fáj...

Reiki kezelés után miért fáj még sokáig a karom?

Figyelt kérdés
Egy napja avattak reiki I. fokozatba és elkezdtem az önkezelést illetve családtagjaimon a páros kezelést és azt vettem észre, hogy miután végeztem sokáig fáj a jobb vagyis az adó kezem. Mit gondoltok miért van ez? Egy idő után ez el fog múlni és megszokom vagy ez azt jelenti, hogy nem csinálhatom a kezelést? Érzett valaki hasonlót?

2014. szept. 28. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Vaéószínűleg azért fáj a karod, mert használod, tehát mozgatod a másik ember felett, kb. izomláz. A reiki viszont hülyeség, persze magánügyed, hogy mivel akarsz foglalkozni. De pl az én állapotpm legtöbbet a ** kezelés alatt romlott, még szerencse, hogy abbahagytam, ma már azt sem tudom, hogy hogyan voltam képes hinni egy ilyen baromságban.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 homo ludensz ***** válasza:
Azt tanácsolom hogy mind a kezelt személy mint te aki kezelsz úgy állj neki hogy mindketten kényelmes pózban legyetek. A reiki kezelés alatt nem fázhat a kezelt és senki nem lehet kicsavart pózban és a külső zörejeket(csengő,mobil stb.) ki kell iktatni. Magam ráhelyezem a kezem a testrésze mert így figyelemmel tudom kísérni az energiaáramlást.Kezdetben intenzív melegedést érez a kezelt s később ez csökken. Lehet fekve kezelni valakit és lehet széken míg a másikon te mögötte ülsz.A teljes ellazult állapot az ideális sőt volt példa arra is hogy elszenderült az illető. A kezelések gyakorisága neked csak a javadra válik mivel te csak csatorna vagy amelyen az reiki energia átáramlik. A reiki II. után sok mindent tisztábban látsz majd.
2014. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki kezelt a pránával de attól biztosan nem romolhat az ember egéstzsége, ott valami mással volt akkor a baj és nem a pránával vagy a kezelővel. A reiki egy csodálatos dolog ami érezhető és szinte azt kell mondjam, hogy kézzel fogható. Utólag megtudtam, hogy egy idő után majd elmúlik a fájdalom, sőt ma már nem is érzek fájdalmat, azt mondták, hogy ez azért van, mert nagy mennyiségű energia áramlik át a karomon de ez normális.
2014. szept. 30. 11:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Természetesen azzal foglalkozol, amivel akarsz, én ebbe beleszólni nem akar. Sok ezotéria iránt érdeklődő ismerősöm van, van amelyik még mindig hisz a reikiben, a legtöbb úgy gondolja, hogy semmi értelme és van olyan is, aki megvadult és mindenféle rossz erők működéset látja mögötte. A magam részéről azt gondolom, hogy valóban lehet energiát atadni, akár egy beszélgetéssel is és sok más módon, még kezratetellel is, de nem kell hozzá tanfolyam, én is mulasztottam már el fájdalmat így. Komolyabb bajoknal viszont nem válik be. A tanfolyam pedig simán csak lehúzás. Egyébként híres kezelohoz jártam, a romlást nyilván nem lehet biztosan a kezelesnek tulajdonítani, de mivel otthagytam kb. kétszázezer forintot nem romlást vártam, hanem javulást. Ez csak az én véleményem, nem befolyásolni akarlak vele.
2014. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Attól nem fog fájni a karod hogy energia áramlik benne :DDD


A reiki avatás belső problémákat hoz elő. Valószínűleg ennek az eredménye volt mindez.


Az én egykori reiki tanárom más vonalat képviselt mint a RAI és ő tanította hogy avatás után terápiázni kell! Egyébként is de avatás után mindenképp. AZóta a sors úgy hozta hogy én is ezen a vonalon haladtam és bebizonyosodott hogy mennyire igaza volt.

2014. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pffffff! Te jó ég! 200.000 Ft-ot költöttél a pránára? :O Lehidalok!
2014. okt. 13. 18:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Nos igen, a hülyék lehúzása évezredek óta tökéletesen működik :)
2014. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Látom a 42%-os "nagytudású" barátunk ide is beböfögött.


Tessék immáron tudományosan is igazolták, hogy képesek vagyunk energiát átadni egymásnak.

[link]

2014. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy rendes tudományos cikket mutatnál esetleg? Ez egy bulvárvacak, nulla forrással. Pl. egy ilyet: [link]
2014. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem ártana frissíteni az ismereteidet

[link]

2014. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!