Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gerincprobléma vs Sport?

Gerincprobléma vs Sport?

Figyelt kérdés

Na egy kis segítséget szeretnék kérni világ életemben fociztam focizok versenyszerűen 2 éve viszont gyorsan nőttem 1 év/14 centi és gerincferdulesem lett ami eleinte nemfájt és az utolsó 4-5 hónapja minden meccs edzés után eleinte kicsit mostanra viszont egyre jobban fáj a hátam jobb alul orvos láttamert kértem beutalot hátha felir gyógyuszásra azthittem az jót tesz neki de csak egy lúdtalp betétet adott és aztmondta egy év mulva ujra látni akarja ez volt májusban de azóta csak rosszabb lett tükörbe szemben látom hogy jobb alul bevan kicsit esve a törzsem


na szóval a lényeg azlenne hogy volt e már valaki hasonló helyzetben mire jutott tanácsok milegyen a focival egyébként nemhinném hogy élonalbeli játékos lehetnék de abba meg nemszivesen hagyom hisz nem tudnám hisz ez az életem de érzem hogy ez nap mint napra csak rosszabb lesz

emelett jol is tanulok és nemszeretném hogy ennek a rovására menjen


Esetleg valami jóféle otthon elvégezhető gerinctorna gyakorlat ? 17/f



2014. aug. 9. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátizomerősítő gyakorlatok, súlyzózás, ha számítógép előtt ülsz fit labda. Persze mindent mértékkel.
2014. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez biztos jó hogy ha fit ladán ülök ? akkor is ha görbén ülök egy kicsit? mert csak mindig ugyéátom hogy azon ulve kihuzzák magukat vagy az csak ilyen extra ?
2014. aug. 9. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress egy jó ortopéd orvost minél hamarabb. Házi módszerekkel és látatlanba adott tanácsokkal nem valószínű, hogy javulni fogsz. Ha laikus számára is látható a deformitás, oda komolyabb kezelés kell, célzott gyógytorna minimum.

Ha megírod priviben, hol laksz, esetleg tudok ajánlani orvost.

2014. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!