Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Házi praktikák gerincferdülésre?

Házi praktikák gerincferdülésre?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, enyhe S alakú görbület van a gerincemben. Itthon milyen gyakorlatokat tudok végezni a gerincferdülésem javítása érdekében?

Előre is köszönöm.



2014. márc. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hello! lehetőleg kemény bordázott ágy,és próbálj meg hasonfekve pihenni,aludni,olvasni tv-t nézni stb...emellett úszás,nem ártana egy mozgás rehabilitációs központba elmenned,háziorvosodtól egy beutalót kérned.
2014. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EGy gerincferdulest a hasonfekves nem fog korrigalni pl. a yoga az, aminek a rendszeres vegzesevel megtudod ezt szuntetni! Lehet kapni DVD-t, kezdo yoga c. vasarold meg, amit otthon tudsz vegezni. Ha erre nincs lehetoseged, akkor a keresobe ird be a cimet, mivel a netten is megtalalhato. A lenyege, hogy rendszeresen vegezd, nagyon fontos a legzes, tehat a fent javasolt programot szerezd be es rendszeresen vegezd, mar az elso heten tapasztalni fogod a hatasat.
2014. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, régebben kemény matrac volt az ágyamon, de lecseréltem, mert annyira kényelmetlen volt, hogy nem tudtam rajta egyszerűen aludni. Most egy jóval puhább matrac van benne. Ez baj?
2014. márc. 7. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,én voltam ortopédián,kértem h küldjön el gyógytornára,most az sztk-ba járok,heti 3x40 perc és nem kell érte fizetni,szerintem tökjó,ha van időm uszodába megyek,csak hátúszás,ezt mondta a gyógytornász.ennyi
2014. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!