Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki, hogy gyógyítja otthon...

Ki, hogy gyógyítja otthon herpeszét?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Vectavir kenőcs .
2010. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
citromfű főzet
2010. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ hol van. ha a szádon akkor én iugy szoktam hogy reggel mikor kinyilik a szemem megnyálazom a nyelvemmel addig csinálom amig elnem mulik.természetesen csak reggel lehet és mindennap. Vagy sót tenni rá.Igaz csípi de annál jobb.Hamar elmulik.Nekem ezek beszoktak válni.


Ha másikra gondolsz akkor abba nem tudok segiteni.

2010. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm fogkrémet rakott rá, ah otthon maradt és nem kellett kimozdulnia!

A házinénitől pedig azt hallottam, h fülzsírt kell rátenni...undorító és nem is tudom h használ-e (nekem nem szokott herpeszem lenni) de ha a pisi képes volt beszárítani az övsömöröm, akkor lehet, h a 'bio' fülzsír is képes herpeszt gyógyítani:)

2010. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi 1000 mg C-vitamin,és eszébe sem jut a herpesznek,hogy kijöjjön.A C-vitamin köztudottan az egyik legjobb vírusellenes anyag.A herpeszt a herpeszvírus okozza.
2010. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a c vitamin az nagyon jó. Én ha már kijött akkor fogkrémet szoktam rá rakni. :D Két nap alatt el is tűnik, sőt van, hogy már estére alig látszik belőle valami. Jól leszárítja. Vagy ha van itthon akkor zoviraxot, de nekem a fogkrém jobban bevált. A lényeg, hogy nem szabad kaparni, meg piszkálni, mert akkor csak jobban elfertőződik. (amúgy én is arról beszéltem ami a szájon van, máshol szerencsére még nem volt:))
2010. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én fogkrémet használok, gyorsan leszáritja és gyorsan elmulik...
2010. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!