Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Került már valaki közületek...

Került már valaki közületek kókler, sarlatán kezébe? Az ilyen embereket, hogy-hogy nem ellenőrzik, miért nem buktatják le őket?

Figyelt kérdés

Pár éve elkerültem magánúton egy nőhöz, akit úgy ajánlottak, hogy gasztroenterológus, de ott kiderült nem az, írt egy brutális diétát.

Már nem járok hozzá, mert elég gyanús a dolog, viszont sikerült jól összezavarnia, mert sokan istenítik, pozitív tapasztalatom viszont nem volt diétája hatására.



2014. máj. 23. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az orvosi egyetemeken nem elfelejtik tanítani az emberi bánásmódot, hanem a képzés célja kinevelni az emberséget :D
2014. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Valóban ez lehet az oka, hogy sarlatánokhoz megy az ember, én is kértem már a gasztrón, hogy küldjenek ételintolerancia vizsgálatra, de csak hülyének néznek és azzal el van intézve, hogy csak pszichés eredetű a problémám, ultrahangra is hónapokat kellett váni, amikor meg kiderült, hogy csontritkulásom van, nem javasoltak semmilyen készítményt. És a sarlatánok meg ezt a helyzetet használják ki, és belőlünk élnek.

Nézték nálam azt is, hogy lisztérzékeny vagyok-e, de negatív lett, és a biokémikus hölgy, aki a saját fejlesztésű műszerével bemért, azt állította az vagyok.

Szerintem a legnagyobb probléma a gabonákban lévő keményítővel lehet.

2014. máj. 26. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!