Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a kosmodisk...

Mi a véleményetek a kosmodisk ről? Parasztvakitás vagy tényleg jó?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Édesanyám 3 éve viseli, és neki nagyon jó, sokat javított rajta. Ja, és ő az, aki "soha nem dőlünk be a reklámoknak" hajtogatója. :)
2009. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 10éve van.Nem jött be!:(

Lehet,hogy csak én vagyok kivétel!

2009. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem se,nekünk se jött be...
2009. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Anyumnak sem használt semmit, vissza is küldte.
2009. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
majd le szakad a derekam már két éve és még csak 31 vagyok. Gondoltam ez majd segit de akkor nem veszek ilyet
2009. dec. 8. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Azon kívül, hogy kényelmetlen a viselete, és amikor levetem akkor megkönnyebbülök, semmi mást hatást nem tapasztaltam. Aki úgy érzi, hogy neki használt, annak a a kutyagumi préselve és felfűzve, dumával, reklámmal megtámogatva, drágán megvéve, az is használ. Placebó hatás. Az is valami. Ha segit, mindegy miből van. Rajtam nem segitett. Más azt mondja nagyon jó, azt mondja nagyon racionális a gondolkodásom, azért nem segít.
2009. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kényelmes, de jó!
2010. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!