Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt vagy használ valaki...

Használt vagy használ valaki kosmodisk-et? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában már betiltották..ott mindent betiltanak, ami átverés, vagy nem használ az ígéretekkel ellentétben..
2010. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagynénémnek van, nem használt semmit. Meg a szomszéd utcában lakó néninek is, neki se segített.
2010. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy is használna az a csikokból álló bóvli???!!! Becsapás az egész Top Shop!! Jó drága, és amiket árul negyed áron lehet máshol megvenni.Nem tudom láttad-e már a gyerekeknek való plüsst ami tépőzáras és ha kinyitja párna lesz belőle???? 7 v 8000 ft. A játékboltba sokkal olcsóbb ugyanaz.

Én egyszer rendeltem onnan mikor reklámozták a zöld portörlöket, h lehet hajlítani meg minden. Na több mint 10 000 volt akkor és sehova nem hajlik és port se tötöl.

Ne foglalkozz ezekkel. Amit látsz azt vedd meg mert ez csak átverés és az embereket jól lehúzzák,aki becsapható.

2010. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor használ ha hiszel benne, mint általában minden. Nekem van szoktam is használni, de semmi javulást sem érzek tőle és nekem nagyon kényelmetlen....
2011. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!