Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » S. O. S Nagyon hányingerem...

S. O. S Nagyon hányingerem van mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul vagyok,de "csak" hányingerem van az viszont nagyon. Folyamatosan úgy érzem hogy mindjárt idehányok és nagyon rossz. Ezen kívül nem igazán van bajom,tegnap hasmenésem volt de kb. ennyi. De nemakarok itthonmaradni mert már most 100+ órát hiányoztam (volt egy hosszabb betegségem is)

De nagyon rosszul vagyok és nemsokára mennem kellene suliba azt se tudom mit egyek vagy mit ne hogy jobb legyen. Segítsetek :c 15/L


2013. dec. 6. 06:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szabad így suliba menni, mert összefertőzöd a többieket is. Minden bizonnyal valami vírusos fertőzésed van.

A gyömbér szokott segíteni gyomor-bél panaszokon (pár csipet gyömbért kell tenni egy kis vízbe), de figyelmeztetlek, hogy nagyon-nagyon erős íze van, úgyhogy óvatosan kóstold meg, különben már attól behánysz. Le kéne tudnod erőltetni, hogy segítsen :)

2013. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!